Smak pasji na twoim stole z dowozem wprost pod drzwi

Created with Love to wyjątkowy spersonalizowany catering dietetyczny, który zrodził się w wyniku przypadkowego spotkania na siłowni, podczas którego nagradzana szefowa kuchni poznała trenera personalnego z wieloma medalami na koncie. Ten duet sportowych freaków i specjalistów od odżywiania zmienił podejście do jedzenia wielu osób. Ty tez chcesz jeść po mistrzowsku? Poznaj lepiej ich unikalną ofertę.

Jedzenie jest jej wielką pasją, która przyniosła jej prestiżowy tytuł Szefa Kuchni Roku. Potrawy tworzone z ekologicznych składników, dopieszczane wizualnie by cieszyły nie tylko kubki smakowe ale również oko to bowiem znak rozpoznawczy Kami. Oto dietetyczka i szefowa kuchni w jednej osobie, która z łatwością wyczaruje wyjątkowe i wykwintne danie. Na dodatek będzie ono jednocześnie zbilansowane i zdrowe. Z sukcesem odchudza popularne klasyki każdej kuchni i tworzy własne unikalne przepisy. Gdy jej drugim zamiłowaniem stały się ćwiczenia trafiła na siłownię. Tam poznała Darka, certyfikowanego trenera personalnego, który spędził na niej ponad połowę swojego życia trenując i zarażając tą pasją innych. Co przyniosło to wyjątkowe spotkanie? Spersonalizowany catering dietetyczny Created with Love jakiego jeszcze nie było na rynku.

Co masz dziś na obiad?

Kami szybko zmieniła podejście Darka do posiłków, które zabierał ze sobą do pracy. A one z kolei rozbudziły zaciekawienie innych bywalców siłowni, w szczególności osób, które trenował osobiście. Historia created with Love zaczęła się od podopiecznej Darka, która cierpiąc na Hashimoto nie mogła znaleźć odpowiedniej oferty żywieniowej uwzględniającej jej ścisłą dietę. Dodatkowo choroba i problemy w odżywianiu utrudniały jej osiągnięcie wymarzonych wyników w sporcie. Postanowiła działać. Zwróciła się z tym problemem do trenera, a on do swojej żony, z którą razem zaczęli układać jadłospis i dla niej gotować. Dieta przyniosła rezultaty sportowe i poprawiła samopoczucie dziewczyny. Chętnych zaczęło przybywać.

Kami rozwijała catering, a Darek wciąż trenował podopiecznych i przygotowywał się do startów w zawodach kulturystycznych. Połączenie idealnie zbilansowanych posiłków ze starannie opracowanym planem treningowym, które przetestowali dzięki temu w praktyce, przełożyły się na dwukrotne zajęcie miejsca na podium. Sukcesy obiły się szerokim echem, a zadowoleni klienci pocztą pantoflową zachwalali ich usługi przez co ilość zamówień zaczęła lawinowo rosnąć...

Jakość na medal

Created with Love jako catering cieszący się doskonałą opinią w ekspresowym tempie przeniósł się z domowej kuchni do profesjonalnej przestrzeni, w której Kami i Darek mogli dopracować go do perfekcji. Nowa kuchnia pozwoliła im pomieścić zdecydowanie więcej produktów, przyjąć więcej klientów oraz zatrudnić pracowników. Choć firma się rozrastała, jedno pozostało bez zmian - jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów. Dbając o nią od samego początku Darek osobiście robi zakupy. Nie kupuje niczego co nie zostanie wcześniej przez niego wypróbowane w trakcie rekonesansu w ekologicznych sklepach oraz na targach. Jajka pochodzą tylko od szczęśliwych kurek z wolnego wybiegu, warzywa od certyfikowanych rolników, a mięso wyłącznie ze zrównoważonych hodowli.

Catering spersonalizowany czyli...?

Doskonała jakość i zadowoleni klienci to jedno, ale na czym tak na prawdę polega fenomen Created with Love? Umożliwia on opcję personalizacji polegającej dostosowaniu wartości odżywczej posiłków do potrzeb danej osoby z uwzględnieniem jej alergii pokarmowych, chorób jak i celu, który pragnie osiągnąć za pomocą diety. W efekcie w tym cateringu nie zamówimy posiłków wg szablonu, a kaloryczność będzie jedynie efektem ubocznym. Nie tylko gotują smacznie, zdrowo i z dobrych produktów, ale co najważniejsze dla każdego indywidualnie. Jak wygląda to w praktyce? Nim nasze zamówienie zostanie uruchomione Created with Love uzyskuje o zamawiającym sporą dawkę informacji poprzez specjalny formularz. Istnieje także możliwość dni testowych by upewnić się finalnie czy ten rodzaj jedzenia nam pasuje. Z tego powodu firma działa w nietypowy w dobie masowych usług sposób czyli w oparciu o... limit klientów. Jeśli chcecie zamówić u nich catering, a akurat korzysta z ich usług w tym samym czasie 75 osób będziecie musieli poczekać w witrualnej kolejce. Właśnie to założenie zapewnia utrzymanie najwyższej jakości usługi na niezmiennym poziomie jak i możliwość poświęcenia czasu potrzebom każdej osoby.

Skąd tak nietypowe podejście? Zdaniem twórców marki jedzenie nie może męczyć, a wręcz przeciwnie - ma dawać radości i przyjemność, nawet jeśli nasz organizm stawia nam jakieś ograniczenia. Dla Kami i Darka klienci są bowiem prawdziwymi osobami z realnymi problemami żywieniowymi, a dieta ma im pomóc te problemy zażegnać. W 3 miesięcznym planie dietetycznym nie znajdziecie dwa razy tego samego dania. Przyznajcie, że taka kreatywność w kuchni robi wrażenie.


Więcej na https://createdwithlove.pl/


materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL