Reklama

Reklama

#TAKdlaProfilaktyki - PKO włącza się do walki z rakiem piersi

Rusza PKO ONKOmiesiąc! W październiku we wszystkich oddziałach PKO Banku Polskiego, doradcy będą rozmawiać z klientami o ochronie ubezpieczeniowej na wypadek zachorowania na nowotwór.

Jak pokazują statystyki, rocznie diagnozuje się raka piersi u 19 tys. Polek. Dlatego doradcy zapraszają klientki PKO do skorzystania z bezpłatnych badań mammografii w czterech miastach Polski: Krakowie, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. Organizatorem badań jest PKO Ubezpieczenia, które w wybranych miastach udostępniło dedykowany mammobus.

Rozmowa o ochronie na wypadek wystąpienia nowotworu jest bardzo istotna - ale równie ważne jest uświadamianie znaczenia badań kontrolnych czy zdrowego stylu życia. Dlatego akcję PKO ONKOmiesiąc prowadzimy już po raz kolejny. Każda osoba, która chciałaby porozmawiać o tym, co oferujemy w zakresie ochrony przed skutkami zachorowania na raka, może w oddziale banku zapytać o OnkoPlan. Chcielibyśmy, aby podczas trwania tej akcji jak najwięcej osób dowiedziało się, jaką realną pomoc mogą otrzymać w ramach tego ubezpieczenia - mówi Renata Augustynowicz-Sobota, Dyrektor Wsparcia Regionalnego, PKO Ubezpieczenia.

Reklama

Ubezpieczenie OnkoPlan zapewnia m.in. wsparcie finansowe, weryfikację diagnozy, a w wybranych wariantach organizację i pokrycie kosztów leczenia w szpitalu za granicą (za wyj. USA) do 1 mln euro.

PKO ONKOmiesiąc ma także charakter pomocowy. Przekażemy cegiełkę finansową od każdej sprzedanej w październiku polisy OnkoPlan, która zasili budżet wybranej organizacji z obszaru onkologii. Ta kwota zostanie podwojona przez Fundację PKO Banku Polskiego. Wiemy, że wielu pacjentów onkologicznych potrzebuje codziennie pomocy, dlatego wspólna akcja z Fundacją PKO Banku Polskiego ma służyć także chorym. Jesteśmy wsparciem tu i teraz - dodaje Ewa Kapacka, Dyrektor Biura Marketingu i PR, PKO Ubezpieczenia.

Promocję akcji PKO ONKOmiesiąc wspiera kampania informacyjna na ekranach bankomatów PKO Banku Polskiego oraz monitorach w placówkach banku. We wszystkich oddziałach będą też widoczne różowe wstążki, które symbolizują włączenie się PKO do walki z rakiem piersi. Akcja potrwa do 31 października br. O PKO ONKOmiesiąc klienci mogą dowiedzieć się więcej na facebooku PKO Ubezpieczenia.

Zobacz, jaką ochronę może zapewnić OnkoPlan

  • wsparcie finansowe do 100 tys. zł
  • weryfikacja diagnozy
  • leczenie do 1 mln euro w szpitalu za granicą (za wyj. USA), w wybranych wariantach ochrony
  • refundacja do 100 tys. zł na zakup leków w Polsce, zapisanych po hospitalizacji za granicą
  • pomoc psychoonkologa, dietetyka, opieka nad dziećmi
materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje