Trendy ślubne w 2021 roku. Czy znasz je wszystkie?

Pełnia sezonu ślubnego 2021 przed nami. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób przystroić salę weselną, aby zachwycić gości i mieć piękne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, zainteresuj się trendami ślubnymi w 2021 roku. Poniżej zamieściliśmy kilka inspiracji, które mogą się przydać. Organiczne instalacje balonowe, kwiatowe girlandy, złota zastawa stołowa, fotobudki i moc dekoracji w pastelowych odcieniach – jakie jeszcze pomysły będą pożądane w tym sezonie? Parę z nich znajdziesz w tym tekście. Miłej lektury!

Trend numer 1: pastelowa szarość

Pastelowa szarość, w połączeniu z delikatnym rozbielonym różem, komponuje się znakomicie. Nawiązuje wprost do koloru roku 2021 (określanego jako Ultimate Gray), ogłoszonego przez Pantone Institute. Kolorowe obrusy i serwetki, podtalerze czy świece w tych dwóch odcieniach będą świetnie się prezentować - zarówno na stołach gości, jak i Państwa Młodych. Szarość to wdzięczna barwa, pasująca do klimatu ceremonii, nadająca jej elegancji.

Trend numer 2: transparentne i duże balony

Balony stanowią fantastyczne gadżety na wieczór panieński, niezastąpione dekoracje sylwestrowe, dekoracje urodzinowe, ale również na wesele. W tym sezonie wyjątkowo modne są balony w rozmiarze maxi, występujące jako dekoracje ślubne występujące pojedynczo lub w większych skupiskach. Dekoracja sali weselnej powinna być spójna, wyczarowywać wyjątkowy, przytulny klimat. Nowoczesne balony wypełnione helem, wpisujące się w trendy 2021 roku, można nabyć w sklepie internetowym U Anity. Dekoracja samochodu na ślub również może z powodzeniem wykorzystywać także balony - zwłaszcza te utrzymane w pastelowej kolorystyce.

Trend numer 3: żywe okazałe kwiaty

Żywych okazałych kwiatów nie może zabraknąć na żadnym eleganckim weselu. W trendach są przede wszystkim duże bukiety w stylu greenery. Prezentują się one bardzo naturalnie, świeżo i przytulnie, a zarazem wytwornie. Mogą dopełniać ich róże, frezje, hortensje czy peonie - wybór świeżych kwiatów w tym sezonie jest naprawdę ogromny.

Trend numer 4: złota i srebrna zastawa stołowa

W tym sezonie dekoratorzy sal weselnych zachęcają pary młode do sięgania po złotą zastawę stołową. Wiąże się ona z dość dużym kosztem, dlatego też sprawdzi się w przypadku tych uroczystości, w której biorą udział mniejsza liczba gości. W 2021 roku bez problemu można tworzyć kompozycje składające się ze złotych i srebrnych elementów zastawy stołowej. Dekoracja stołów staje się zdecydowanie bardziej zindywidualizowana, pełna kolorowych tekstyliów.

.