Reklama

Reklama

Zwalczaj cellulit od wewnątrz!

Czy wiesz, że cellulit tworzy się w głębokich warstwach skóry? Czy myślałaś już, aby sięgnąć po nutrikosmetyki, które działają dokładnie tam, gdzie powstaje cellulit?

Czy wiesz, że cellulit tworzy się w głębokich warstwach skóry? Czy myślałaś już, aby sięgnąć po nutrikosmetyki, które działają dokładnie tam, gdzie powstaje cellulit?

Tu podaj tekst alternatywny

Cellulit to zjawisko, które dotyka kobiet nie tylko z nadwagą, po ciąży, czy po 40 roku życia. Problem ten dotyczy aż kilkudziesięciu procent populacji żeńskiej!

Jak powstaje cellulit?

Jeśli w komórkach tłuszczowych gromadzi się więcej tłuszczu niż organizm jest w stanie spalić, komórki te zaczynają powiększać się i stopniowo coraz bardziej naciskają na włókna napinające skórę. W ten sposób powstaje efekt skórki pomarańczowej.

Reklama

Co sprzyja tworzeniu się cellulitu?

Zmiany hormonalne w okresie dojrzewania, ciąży a także menopauzy, ponadto brak aktywności ruchowej, nadwaga, a także zła dieta.

Jak rozpocząć walkę z cellulitem?

Ujędrniaj skórę; masuj ją szorstkimi rękawicami raz dziennie i wcieraj balsamy antycellulitowe lub preparaty drenujące. Zacznij ćwiczyć regularnie, przynajmniej 2 razy w tygodniu. Przyjrzyj się również swojej diecie. Ustal sobie pory posiłków i trzymaj się ich. Najlepiej zrezygnuj z kawy - kawa ma działanie odwadniające, pij więcej wody, gazowane napoje zastąp świeżymi sokami. Uważaj na sól! Wzbogać swoją dietę o owoce i warzywa. Jedz chude mięso i ryby, szczególnie morskie, bo te zawierają jod, który poprawia metabolizm komórkowy.

Sięgnij po nutrikosmetyki!

Tu podaj tekst alternatywny

Oprócz odpowiednio zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej ważne jest działanie od wewnątrz. Naukowcy z laboratoriów Innéov stworzyli wyjątkowy preparat Innéov Cellulit.

Działa on dwutorowo; po pierwsze wapń + wyciąg z zielonej herbaty wspomagają uwalnianie tłuszczu z adipocytów oraz hamują jego wchłanianie.

Po drugie glukozamina morska + wyciąg z kory sosny nadmorskiej wzmacniają włókna napinające skórę oraz chronią je przed degeneracją.

Innéov Cellulit to suplement diety o skuteczności zmierzonej w badaniach klinicznych. Pierwsze efekty zauważysz już po 15. dniach stosowania! Aby jednak skutecznie walczyć z cellulitem kuracja powinna trwać kilka tygodni.

REDUKCJA EFEKTU SKÓRKI POMARAŃCZOWEJ: - 28%*

ZMNIEJSZENIE FAŁDU BRZUSZNEGO: -22%*

* Badanie kliniczne wobec placebo po 3 mieś stosowania.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy