Reklama

Reklama

Adele zapłaci 4 miliony funtów podatku

Autorka hitu 'Hello' powróciła w tym roku po przerwie z albumem '25', ale ciągle spłaca rachunki za 2014 rok, pomimo faktu, iż nie zagrała w nim żadnego koncertu, ani nie wydała żadnego krążka.

Jak donosi gazeta "Daily Mirror", ponieważ piosenkarka wciąż dostawała wpływy ze swojego albumu '21' z 2011 roku oraz utworu do filmu Bonda 'Skyfall' z 2012 roku, firma 27-letniej gwiazdy Melted Stone Ltd. jest winna spłatę podatku korporacyjnego w wysokości 4 milionów funtów.

Adele już wcześniej wypowiadała się na temat olbrzymiej kwoty podatku, mówiąc: - Korzystam z Narodowego Funduszu Zdrowia, nie używam publicznego transportu. Większość szkół publicznych jest do d**y, a ja muszę wam zapłacić cztery miliony... żartujecie sobie?

Reklama

Autorka hitu 'Rolling in the Deep' jest warta 50 milionów funtów, a jej ostatni album - który ukazał się w październiku - tylko w pierwszym tygodniu sprzedał się w nakładzie 3 milionów egzemplarzy.

Adele przyznała także, że ma w zanadrzu pięć "naprawdę świetnych" piosenek z okresu, kiedy pisała teksty na płytę.

- Mam jakieś cztery, czy pięć piosenek, do których na pewno powrócę. Nie skończyliśmy ich na czas, a zarazem miałam wrażenie, że muszę do nich nieco dojrzeć i mieć jakieś 32 lata, a nie 27. - powiedziała.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy