Agnieszka Włodarczyk zachwyciła zdjęciem z Mediolanu. Pod postem mnóstwo komplementów

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała nowe zdjęcie z Mediolanu. Aktorka zapozowała w czarnym body, a efektem sesji od razu pochwaliła się z fanami. Na ich reakcje nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pojawiły się niemal same komplementy. Spójrzcie na to zdjęcie!

Obecnie Agnieszka Włodarczyk wraz z rodziną przebywa we Włoszech
Obecnie Agnieszka Włodarczyk wraz z rodziną przebywa we Włoszech WOJCIECH STROZYK/REPORTER East News

Agnieszka Włodarczyk w Mediolanie

Agnieszka Włodarczyk prężnie rozwija swój instagramowy profil. Regularnie publikuje posty i pokazuje to, co się u niej aktualnie dzieje. Aktorka od 2021 roku jest mamą Milana, który jest owocem związku z Robertem Karasiem. W związku z tym chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa, a na jej profilu nie brakuje rodzinnych ujęć.

Obecnie Agnieszka Włodarczyk wraz z rodziną przebywa we Włoszech i za pomocą mediów społecznościowych stara się relacjonować wyjazd. "Robert wczoraj poinformował nas o wycieczce niespodziance. Więc szybko się spakowałam i jesteśmy. Mamy zamiar spacerować, pić dobrą latte macchiato, jeść pizzę i pyszne lody" - napisała aktorka pod zdjęciem z Mediolanu.

Agnieszka Włodarczyk zapozowała w czarnym body

Agnieszka Włodarczyk postanowiła podzielić się zdjęciem, które wykonał Robert Karaś. Aktorka zapozowała na tarasie, z którego rozciąga się widok na miasto. Ujęcie w czarnym body od razu zaciekawiło internautów. "W obiektywie ukochanego" - można przeczytać pod postem.

Instagramowy profil Agnieszki Włodarczyk obserwuje 324 tys. osób. Internauci z zaciekawieniem śledzą codzienność aktorki i chętnie komentują jej nowe zdjęcia. Tak też było i tym razem. Nowy post z Mediolanu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów.

Internauci w komentarzach nie potrafią kryć zachwytu nad urodą i figurą aktorki. Za każdym razem jest wręcz zasypywana komplementami. Podobnie jest pod najnowszym zdjęciem. Nie zabrakło tam miłych słów. "Piękna", "Cudnie", "Zjawiskowa"- pisali fani.

***

Zobacz także:

Agnieszka Dygant i Katarzyna Dowbor o seksualności po menopauzieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas