Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt będą zawsze "trzymać się razem"

Gwiazda filmu "Czarownica" pracowała razem ze swoim mężem nad filmem "Nad morzem". Aktorka przyznała, że czasem nie mogą ze sobą wytrzymać, jednak mimo to jeszcze nigdy ich związek nie był tak silny.

- Nasz film pokazuje, że niezależnie od problemów trzeba trzymać się razem. Brad i ja mamy swoje problemy i czasem się kłócimy tak jak każda para - powiedziała.

- Czasem nie potrafimy ze sobą wytrzymać i musimy od siebie odpocząć. Ale nawet wtedy wiemy, że nieważne co by się działo, musimy trzymać się razem.

Jednak 40-letnia aktorka przyznała, że kręcenie wspólnie filmu mogłoby skończyć się katastrofą dla ich małżeństwa, gdyby byli świeżo upieczoną parą.

W rozmowie z gazetą "Daily Mirror" powiedziała:- Były dni, gdy myśleliśmy, że ten film to nie był dobry pomysł. Był czas, gdy martwiliśmy się co z tego wyjdzie i było nam ciężko.

- Gdybyśmy byli na początku związku, to byłaby to katastrofa, ale ponieważ jesteśmy razem tak długo, to chcieliśmy sprawdzić nasz związek i naszą miłość i zobaczyć, czy jesteśmy w stanie współpracować w trudnych okolicznościach i czy poradzimy sobie z trudnymi sprawami. Chcieliśmy zobaczyć, czy to ulepszy nasz związek.

Reklama

- Po zakończeniu zdjęć do filmu doszliśmy do wniosku, że to był dla nas najlepszy miesiąc miodowy.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy