Anna Lewandowska podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Wkrótce rodzina się powiększy?

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zaskakującym wyznaniem. Przyznała bowiem, iż od dawna, wraz z mężem i córkami, marzą o powiększeniu rodziny. Kiedy w domu Lewandowskich pojawi się pies? Na przeszkodzie stoi alergia.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs
Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGsTadeusz Wypych/REPORTEREast News

Anna i Robert Lewandowscy od kilkunastu lat tworzą udany związek. Para poznała się w 2007 roku, a kilka lat później, w czerwcu 2011 roku, podczas urlopu na Malediwach, piłkarz poprosił ukochaną o rękę. Przed ołtarzem stanęli w 2013 roku w podwarszawskim Serocku.

Lewandowscy wychowują dwie córki - Klarę, która urodziła się w maju 2017 roku oraz Laurę, która przyszła na świat w maju 2020 roku. Rodzice mocno dbają jednak o prywatność, od lat konsekwentnie unikając pokazywania twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych.

Lewandowscy myślą o powiększeniu rodziny?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Roberta Lewandowskiego aktywnie działa w social mediach, a jej instagramowy profil obserwuje ponad 3,7 mln użytkowników z całego świata. Ta liczba rośnie w zaskakującym tempie.

Trenerka personalna i bizneswoman rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego. Niedawno zrobiła jednak wyjątek, organizując na Instastory Q&A - popularny cykl pytań i odpowiedzi. Fani gwiazdy mieli więc okazję dopytać o intrygujące ich kwestie.

Anna Lewandowska zdradziła: "Marzymy o tym od dawna"

Wśród pytań, które zadali internauci, nie zabrakło tematu powiększenia rodziny. Chociaż Anna Lewandowska uniknęła zapytań o kolejną ciążę, jedna z fanek była ciekawa, czy rodzina Lewandowskich planuje mieć psa.

"Tak! O piesku marzymy od dawna! Ale na razie szukamy takiego, który nie będzie mnie uczulał" - wyznała gwiazda.

Uczulenie na sierść: jak się objawia?

Naskórek psa jest silnie uczulający. Zawiera aż 29 czynników, które mogą wywołać reakcję alergiczną. Co ważne, sama sierść zwierząt nie jest alergenem. Uczula wszystko, co się na niej znajduje - a więc złuszczony naskórek, mocz, resztki śliny. Przed podjęciem decyzji o posiadaniu czworonożnego przyjaciela, warto więc najpierw skontaktować się z alergologiem.

Objawy uczulenia na sierść przypominają te, które towarzyszą nam podczas intensywnego pylenia roślin. To zazwyczaj wodnisty katar, uczucie zatkanego nosa, kichanie i kaszel. Osoby, u których występują objawy uczulenia na sierść, mogą uskarżać się na ból i pieczenie oczu, które są zaczerwienione, a nawet zapuchnięte. Dodatkowo na skórze może pojawić się wysypka, a także swędzenie.

***

Kot i pies dla dobra dzieckaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas