Reklama

Reklama

Anna Popek zapomniała spodni?

Anna Popek od lat jest związana z Telewizją Polską. Jak się okazuje, niestraszne są jej zmiany członków zarządu i dyrektorów programowych.

50-letnia bytomianka karierę rozpoczynała od telewizji lokalnej. Potem prowadziła popołudniową "Panoramę". Na dłużej związała się z tzw. "śniadaniówką" - "Kawą czy herbatą?", a następnie "Pytaniem na śniadanie".

Popek nie stroniła także od programów rozrywkowych. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Tańcu z gwiazdami" czy show pt. "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Dziś dziennikarkę możemy oglądać na antenie TVP Info, gdzie prowadzi poranne pasmo pt. "Wstaje Dzień".

Prywatnie Popek jest rozwódką i mamą dwóch córek: Oliwii i Małgorzaty. Dużą wagę przywiązuje do swojego wyglądu i uwielbia podkreślać zgrabną sylwetkę.

Reklama

Na Instagramie dziennikarki znajdziemy dość odważne zdjęcia (m.in. z sesji pościelowej lub w stroju kąpielowym). Ostatnio natomiast pani Ania pochwaliła się fotkami, na których wyeksponowała długie nogi. Problem polega na tym, że dziennikarka wygląda, jakby wcale nie założyła spodenek.

Na wpadkę zwrócił też uwagę jeden z komentujących zdjęcie na Instagramie. "A skąd wiecie, że ona w ogóle miała spodnie?" - napisał.

Myślicie, że Popek powinna aż tak się odmładzać?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje