Reklama

Reklama

Ashton Kutcher i Mila Kunis chcą mieć więcej dzieci

38-letni aktor i jego żona (33 l.) powitali w listopadzie na świecie swoje drugie dziecko - syna o imieniu Dimitri, który jest młodszym bratem ich 2-letniej córki Wyatt. Mimo to para już myśli o trzecim potomku.

W rozmowie z "HollywoodLife.com" źródło podało:

 - Ashton i Mila nie chcą poprzestać na dwójce. Mila chciałaby zacząć starać się o trzecie dziecko chyba jeszcze szybciej niż Ashton.

- Chcieliby mieć dużą rodzinę. Mila uważa, że im wcześniej, tym lepiej. Uwielbia grać w filmach, ale lubi też podkładać głos do filmów, ponieważ wtedy może skupiać się na powiększaniu rodziny.

- Nie zdziwcie się, jeśli znów będzie w ciąży.

Informacja o tym, że para, która wzięła ślub w 2015 roku, spodziewa się trzeciego dziecka nie będzie dużą niespodzianką, ponieważ aktorka występująca w filmie "Czarny łabędź" wyznała niedawno, że zarówno ona, jak i aktor znany z filmu "Jobs" wiedzieli już po narodzinach Wyatt, że ich rodzina nie jest jeszcze kompletna.

Aktorka powiedziała:

Reklama

 - Zawsze to powtarzałam: Wiesz, kiedy twoja rodzina jest kompletna.

- Po narodzinach Wyatt pierwszą moją myślą było: Wiem, że musimy mieć kolejne dziecko. Oboje o tym wiedzieliśmy, po prostu to czuliśmy. Cały czas powtarzam, że po narodzinach drugiego dziecka będziemy wiedzieli, czy chcemy mieć kolejne.

- Moim zdaniem wie się, kiedy rodzina jest kompletna.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje