Reklama

Reklama

Baby boom w polskim show-biznesie. Te gwiazdy niedługo zostaną mamami!

Lista gwiazd, które w 2021 spodziewają się dziecka, jest naprawdę imponująca. Co chwilę, któraś z celebrytek na swoich social mediach informuje, że przywitała na świecie wyczekiwane maleństwo. Fani składają gratulacje i nie kryją wzruszenia w komentarzach. Niektórzy pytają o płeć i plany świeżo upieczonych rodziców. Sprawdziliśmy, jakie gwiazdy są obecnie w ciąży i co u nich słychać.

Te gwiazdy już zostały mamami

Wiele polskich gwiazd w tym roku powitało już nowego członka rodziny. Media niedawno obiegła informacja, że na świat przyszedł synek Agnieszki Włodarczyk oraz Roberta Karasia. Rodzice wybrali dla dziecka dosyć nietypowe imię - Milan. Poród ma za sobą również Klaudia Halejcio. Aktorka oraz maleńka Nel mają się dobrze i odpoczywają w nowej,  ekskluzywnej posiadłości. Do grupy świeżo upieczonych mam należą również: Aleksandra Szwed, Kamila Szczawińska, Ida Nowakowska, Anna Starmach, Aleksandra Hamkało i Rozalia Mancewicz. To jednak nie koniec. Już niedługo kolejne polskie gwiazdy doczekają się potomstwa.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska

Aktorka już od dwóch lat jest mamą małej Emilki. Obecnie niecierpliwie czeka, aż  na świecie pojawi się jej siostrzyczka. Agnieszka Kaczorowska ku uciesze fanów zdradziła, jak zamierza nazwać maleństwo. Dziewczynka będzie miała na imię Gabrysia. 28-latka regularnie informuje followersów, jak wyglądają jej przygotowania do porodu. Niedawno zdradziła, że podczas drugiej ciąży z wieloma sprawami jest znacznie łatwiej. Pomagają bowiem doświadczenia, zdobyte za pierwszym razem.

Olga Frycz

Drugiego dziecka spodziewa się również Olga Frycz. Aktorka na Instagramie prowadzi profil o tematyce parentingowej, na którym regularnie publikuje treści związane z macierzyństwem. Aktorka, obecnie wychowuje trzyletnią córkę Helenkę. Chociaż para nie jest już razem, pomaga jej w tym ojciec dziecka. Frycz niedawno zdradziła fonom, że wychowaniem drugiej córeczki, Zosi zamierza zająć się samodzielnie i nie czuje się z tego powodu pokrzywdzona. Dodała, że poród jest zaplanowany na jesień. Nie podała jednak bardziej szczegółowego terminu.

Anna Dereszowska

Aktorka zostanie mamą po raz trzeci. Obecnie wychowuje13-letnią córkę Lenę. Owoc związku z Piotrem Grabowskim oraz 6-letniego syna, którego tatą jest Daniel Duniak, obecny partner Dereszowskiej. Na Instagramie aktorka zdradziła, że dzieci nie mogą doczekać się już nowego członka rodziny. "To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - powiedziała podobno Lena,  gdy dowiedziała się o ciąży mamy.  

Zofia Zborowska

Ciąża aktorki wzbudza bardzo duże zainteresowanie mediów. Zofia Zborowska na social mediach pokazuje, jak przygotowuje się do porodu - kompletuje wyprawkę i inne potrzebne maleństwu rzeczy. Ujawniła również, jak zamierza nazwać córeczkę. "Nadzieja - tak miała na imię moja Babcia... Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę" - zdradziła w jednym z postów.

Anna Karczmarczyk

Aktorka również spodziewa się pierwszego dziecka. Anna Karczmarczyk nie zdradza jednak wielu szczegółów dotyczących narodzin. Na Instagramie publikuje jednak wiele naturalnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Fani są zachwyceni. "Piękne. Ładniejsze zdjęcie przyszłej mamy niż te z wymuskanych sesji" - zauważają. 

Kasia Tusk

Influencerka również spodziewa się drugiego dziecka. Pierwsza córeczka Kasi Tusk urodziła się w 2019 roku. Podobnie jak podczas pierwszej ciąży, 34-latka nie dzieli się informacjami dotyczącymi przyszłego porodu. Co więcej, stylizacje, jakie prezentuje na Instagramie, skutecznie maskują ciążowy brzuszek. Aby zauważyć, że blogerka jest w ciąży, trzeba dokładnie się przyjrzeć.

Przeczytaj również:

Cardi B pokazała nagie zdjęcia w ciąży! 

Szczepienia a ciąża 

Zobacz również: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje