Reklama

Reklama

Bar Refaeli chciałaby mieć wkrótce dzieci

30-letnia piękność w zeszłym miesiącu poślubiła biznesmena Adiego Ezrę. Mimo iż para chce nacieszyć się sobą zanim założy rodzinę, to modelka twierdzi, że wolałaby nie odkładać na później decyzji o macierzyństwie.

- Bardzo chciałabym wkrótce zostać matką. Wydaje nam się, że potrzebujemy dla siebie więcej czasu, ale zawsze będziemy tak uważać. Dlatego też nie chcemy odkładać tej decyzji - powiedziała.

Mimo iż Bar twierdzi, że małżeństwo nie zmieni jej relacji z Adim, to przyznała, że czuje do niego coś więcej odkąd został jej mężem.

Zapytana o to, jak małżeństwo zmienia związek, odpowiedziała:  - Nie wydaje mi się, że zmienia cokolwiek. Ludzie decydują się na ślub, ponieważ są ze sobą szczęśliwi, więc dlaczego coś miałoby się zmieniać?

Teraz wyznała:  - Nie spodziewałam się tego - zawsze myślałam, że wszystko będzie takie samo jak przed ślubem. Jednak czuję taką iskrę, gdy mówię "mój mąż".

Izraelska modelka opowiedziała również o "tradycyjnych" oświadczynach męża.

W rozmowie z magazynem "HELLO!" powiedziała:  - Adi jest romantycznym tradycjonalistą. Klęknął przede mną podczas romantycznej kolacji na Malediwach i poprosił mnie o rękę.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy