Reklama

Reklama

Beyonce odrzuciła okropną piosenkę Chrisa Martina

Autorka hitu "Formation" i frontman zespołu Coldplay są dobrymi przyjaciółmi i Beyonce ostatnio współpracowała z jego zespołem przy singlu "Hymn For The Weekend", ale Chris wyznał, że kiedy zaprezentował gwieździe piosenkę, napisaną specjalnie dla niej, spotkał się z brutalną krytyką.

Wypowiadając się na temat jej reakcji na piosenkę "Hook Up", powiedział: - Zrobiła to w najsłodszy z możliwych sposobów, mówiąc: "Bardzo cię lubię, ale to jet okropne."

Chris wyjawił także, że on i Gwyneth Paltrow - którzy rozeszli się w 2014 roku - są we wspaniałej separacji i nadal są sobie bliscy.

- To taki rozwód-separacja. Rozwiedliśmy się, ale to dziwny rozwód. Nie myślę o tym w tej kategorii zbyt często. Nie odbieram tego tak. Widzę to raczej tak, że spotyka się kogoś, spędza się razem czas, a potem rzeczy się zmieniają. - powiedział.

Reklama

W międzyczasie Chris wyjawił także, że uwielbia filmy "Rocky" i inspiruje nimi swoją dietę.

W rozmowie z magazynem Rolling Stone powiedział: - Rocky IV ma najlepszy trening w jednej ze scen. Wydaje mi się, że to budzi we mnie młodego chłopaka i myślę wtedy: - Wow - jak chcesz poćwiczyć, podźwigaj pnie drzewa! I jeśli Rocky je określone produkty, to ja też.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy