Reklama

Reklama

Blake Lively nie chciała być aktorką

Gwiazda nie chciała zostać aktorką, ponieważ wszyscy w jej rodzinie zajmowali się aktorstwem.

Gwiazda "Plotkary" przyznaje, że chciała trzymać się z daleka od aktorstwa, ponieważ cała jej rodzina pracuje w branży filmowej.

W wywiadzie do nowego numeru magazynu "Marie Claire" powiedziała: - Nie chciałam zostać aktorką, ponieważ wszyscy w mojej rodzinie zajmowali się aktorstwem.

- Kiedy jest się najmłodszym z pięciorga dzieci, myśli się 'Kim jestem?' Jeśli reszta ma na mnie tak ogromny wpływ, to kim będę? Zaczyna się wtedy walczyć o swoją własną tożsamość.

28-letnia aktorka - która ma 17-miesięczną córkę z Ryanem Reynoldsem i oczekuje drugiego dziecka - wyjawiła ostatnio, że musiała zrobić 2-letnią przerwę od aktorstwa, ponieważ była "wyczerpana fizycznie i psychicznie".

Wyjawiła: - Czułam się wykończona, fizycznie i psychicznie. Potrzebowałam czasu, aby skupić się na rzeczach, które kocham, co pozwoliłoby mi na powrót do zawodu ze świeżą energią.

Blake wyjawiła także w międzyczasie, że pomimo swojej międzynarodowej sławy, chciałaby, aby jej dzieci miały jak najnormalniejsze życie, jak to możliwe.

Powiedziała: - Ryan wychowywał się w spokojnej, normalnej rodzinie, chcielibyśmy zapewnić to samo naszym dzieciom. Nie chcemy zabierać im tego, co my mieliśmy, bo to byłoby bardzo egoistyczne.

- To dosyć trudne, kiedy prowadzi się taki styl życia, jak my, ale staramy się jak najbardziej ze względu na dzieci. Nasza córka nie miała szansy na to, aby zdecydować, czego chce, więc musimy zapewnić jej jak najspokojniejsze dzieciństwo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje