Reklama

Reklama

Brat Janet Jackson potwierdził, że artystka spodziewa się dziecka

Piosenkarka, która w poniedziałek (16.05.2016) skończy 50 lat, spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Wissamem Al Maną.

Piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Wissamem Al Maną, a jej brat, Jermaine, ma nadzieję, że Janet urodzi córeczkę, ponieważ w rodzinie Jacksonów jest już wystarczająco dużo chłopaków.

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" powiedział:  - Mam nadzieję, że urodzi córeczkę. Potrzebujemy więcej dziewczyn w rodzinie. Jest już za dużo chłopaków.

- Moja siostra Janet jest dla mnie jak mała córeczka. To tak jakby dziecko miało dziecko. Traktujemy ją jak małą dziewczynkę, ale ona jest dorosła i sama będzie miała dziecko. Jestem dumny z tego, że zostanę wujkiem i nie mogę się doczekać aż zobaczę jej dziecko.

Jermaine (61 l.) twierdzi, że jego młodsza siostra będzie wspaniałą, ale surową matką.

Powiedział: - Będzie wspaniałą mamą, ponieważ jest bardzo wymagająca i surowa.

- Ale cały czas jej powtarzam: Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, to daj mi znać, ponieważ zmieniam pieluchy najlepiej na świecie. Nawet w tym wieku.

Informacja o ciąży Janet obiegła świat miesiąc po tym, jak przełożyła swoją światową trasę koncertową. Gwiazda wyznała wtedy, że zamierza założyć rodzinę, ale nie potwierdziła jeszcze, że spodziewa się dziecka.

W wiadomości video dla swoich fanów powiedziała:  - 31 sierpnia rozpoczęłam trasę koncertową "Unbreakable".

- Po pierwsze chciałabym podziękować wszystkim moim fanom za to, że przychodzili na koncerty. Dzięki wam każdy wieczór był niezwykle przyjemny.

- Obecnie trwa druga połowa trasy, ale nastąpiły nagłe zmiany i chciałam, abyście dowiedzieli się o nich pierwsi.

- Mój mąż i ja planujemy założenie rodziny, więc muszę przełożyć koncerty.

- Proszę, zrozumcie mnie. Muszę tak postąpić. Muszę odpocząć, ponieważ tak zalecają moi lekarze, ale nie zapomniałam o was i wznowię trasę jak tylko będzie to możliwe.

Gwiazda odwołała wcześniej 29 koncertów w USA, ponieważ musiała przejść operację. Koncerty zostały przełożone na lipiec i sierpień.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy