Reklama

Cher - babcia w formie

Niedawno Cher obchodziła swoje 71. urodziny, bezceremonialnie udowadniając, że w jej wypadku wiek to jedynie metryka. "Mam 71 lat i mogę przez 5 minut wytrzymać w pozycji plank" - napisała na Twitterze.

Swego czasu wygląd Cher wzbudzał wiele dyskusji - media rozpisywały się o jej licznych operacjach plastycznych. Temat powrócił, gdy piosenkarka obchodziła swoje 71. urodziny, o których może dowodzić jedynie wpis na Twitterze. Gwiazda niezmiennie imponuje swoją sylwetką i mniej lub bardziej naturalnym, ale na pewno młodzieńczym wyglądem, co dobitnie pokazała w trakcie gali Billboard Music Awards dając show, po tym jak odebrała nagrodę dla Ikony popkultury.

Gdyby jednak prześledzić wpisy Cher na Twitterze i jej deklaracje, od miana typowej seniorki dzielą ją godziny spędzone na treningach i zdrowa dieta.

Reklama

Pytana przez fanów o swoje nawyki żywieniowe, zapewnia, że nie lubi mięsa, w związku z tym jej dieta w dużej mierze koncentruje się na warzywach.

- Dbanie o swoje zdrowie zawsze było ważną częścią mojego życia. Są rzeczy, które są niezdrowe i za którymi nie przepadam jak używki, alkohol - sięgam po alkohol może cztery razy w roku - przyznała w jednym z wywiadów.

W wieku 60. nauczyła się surfować, co stało się tylko jedną z wielu form aktywności fizycznej. Na co dzień biega, spaceruje i uczęszcza na siłownię. Przyznaje, że jej nawyki z lat młodości, kiedy to była raczej typem chłopczycy i bardziej interesował ją sport, pozwala bez wyrzeczeń prowadzić do dziś aktywny styl życia.

- Muszę pracować dwa razy ciężej. Trenuję pięć razy w tygodniu - to rutyna do jakiej przywykłam. Czasem próbuję pogrywać z moją trenerką i wyciągam argument mojego wieku, ale ona się na to nie łapie - przyznała gwiazda. 

Na swoje 71. urodziny raczyła jedynie wspomnieć, że w tym wieku jest w stanie utrzymać się przez pięć minut w pozycji plank, dając wyraz temu, że wiek można liczyć w mniej dosłowny sposób. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy