Chloe Ferry pokazała jak tańczy na rurze. Nagranie bije rekordy popularności

Chloe Ferry znów zaskoczyła internautów na Instagramie. Tym razem zamiast "gorącego" zdjęcia opublikowała nagranie, na którym zmysłowo tańczy. Jej wygibasy zachwyciły fanów, którzy są pod wrażeniem tanecznych umiejętności celebrytki.

Chloe Ferry tym razem zaskoczyła fanów nagraniem na Instagramie. Internauci są zachwyceni
Chloe Ferry tym razem zaskoczyła fanów nagraniem na Instagramie. Internauci są zachwyceni Fortitude Press / SplashNews.com/East NewsEast News

Kim jest Chloe Ferry?

Chloe Ferry to pochodząca z Wielkiej Brytanii znana osobowość telewizyjną. Popularność zdobyła dzięki udziale w reality-show Geordie Shore, a potem miała okazję występować w wielu innych programach. Dziś głównie zajmuje się rolą influencerki i gwiazdy Instagrama. Jej profil obserwuje już 3,8 ml internautów, których ciągle przybywa.

Chloe Ferry w zmysłowym tańcu na rurze

W social mediach Chloe Ferry pokazuje nierzadko kadry z codziennego życia, przedstawia jak dba o swój wygląd, dzieli się zainteresowaniami czy ważnymi momentami z życia. Celebrytka chętnie również publikuje zdjęcia w skąpych strojach - lubi odsłaniać swoje zadbane, jędrne ciało i się nim chwalić. Tym razem zaskoczyła fanów nie zdjęciem, a nagraniem, na którym w towarzystwie dwóch innych kobiet... tańczy na rurze! Nikt nie przypuszczał, że Ferry ma takie zdolności, dlatego też pod postem szybko posypały się komentarze, w których fani chwalili jej wyczyny.

Widać, że celebrytka ma do czynienia z "pole dance" już od dłuższego czasu. Jej zmysłowe ruchy wyglądają bardzo profesjonalnie. Internauci z pewnością będą czekać na kolejne nagrania tańczącej na rurze gwiazdy Instagrama. A jak wam się podoba?

Robert Makłowicz: Emanacja radości świataINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas