Reklama

Reklama

Ciężarna Mila Kunis planuje kolejne dziecko

Aktorce, oczekującej swojego pierwszego dziecka, najwyraźniej spodobał się „stan błogosławiony”. Jak donosi Radar Online, Kunis już planuje kolejną ciążę.

Mila KunisAshton Kutcher odliczają dni do porodu. "Termin wypada za około miesiąc, a Mila już nie może się doczekać" - mówi dziennikarzom magazynu Radar Online źródło z otoczenia aktorki.

Reklama

"Mila chciałaby rodzić w sposób całkowicie naturalny" - mówi informator. - "Nie zgadza się na leki, cesarskie cięcie czy środki przeciwbólowe. Lekarze odradzają jej taki model porodu, ze względu na jej drobną figurę".

Wygląda na to, że będzie to pierwszy z wielu porodów. "Kunis chce zajść w ciążę zaraz po tym, jak maluch pojawi się na świecie. Ona kocha dzieci i dobrze czuje się w czasie ciąży. Dodatkowo chce, żeby wszystkie jej pociechy były w podobnym wieku" - mówi informator.

To samo źródło twierdzi, że kolejne dziecko nie pokrzyżuje Kunis ślubnych planów. Niedawno zagraniczne media podały informację, że "najgorętsza para Hollywood" ma pobrać się w lipcu przyszłego roku. "Ta dwójka chce stworzyć naprawdę dużą rodzinę" - twierdzi źródło.

Wiele wskazuje na to, że będzie to tradycyjna rodzina. Mila Kunis w wywiadach wielokrotnie deklarowała, że chce być pełnoetatową mamą i jest w stanie zrezygnować z kariery na rzecz dzieci. "Nie żyję aktorstwem. Dla mnie to zajęcie zawsze było hobby, które z czasem zamieniło się w pracę. Nie mogę się doczekać, gdy zostanę pełnoetatową mamą" - mówiła w rozmowie z W Magazine.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje