Reklama

Reklama

Debiut z mamą

Polskie gwiazdy śladem zagranicznych koleżanek wprowadzają dzieci na salony!

Show-biznes kocha dzieci znanych kobiet i chętnie wita je w swoim kręgu. Na początku listopada na imprezie w Beverly Hills zadebiutowała Emerson, córka gwiazdy "Gotowych na wszystko", Teri Hatcher. Komentatorzy nie mają wątpliwości: gwiazda chce ułatwić nastolatce start w filmowej branży. W Polsce obserwujemy podobny trend.

Małgorzata Braunek na gali Wiktorów pokazała swoją córkę Orinę Krajewską. Tym sposobem wspiera początkującą aktorkę. Swoimi dziećmi chwalą się dziennikarki Justyna Pochanke, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Dorota Wellman oraz aktorka Grażyna Wolszczak. Ambicji ich pociech jeszcze nie znamy, ale poznaliśmy już ich twarze. I zapamiętamy!

Reklama

Zuzia chowa przed mamą słodycze

Niedawno panie udzieliły wspólnego wywiadu. Justyna Pochanke (39) wyznała, że w nocy podjada słodycze. A jej córka Zuzanna Ryncarz zdradziła, że w trosce o zdrowie mamy... chowa przed nią łakocie!

Emerson też chce być gwiazdą

"Jest moją najlepszą przyjaciółką" - mówi o swojej córce Teri Hatcher (46), gwiazda "Gotowych na wszystko". Niedawno zabrała śliczną Emerson (14) na galę charytatywną. Nastolatka wzbudziła sensację! Możemy się spodziewać, że hollywoodzcy producenci zasypią ją propozycjami...

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 21 listopada!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje