Demi Rose kusi wymownym zdjęciem. Podpis pod zdjęciem mówi wszystko

Demi Rose wróciła właśnie z wojaży po Stanach Zjednoczonych i odwiedziła swoje ulubione miejsce na świecie - Ibizę. Przy okazji gwiazda opublikowała bardzo pikantne zdjęcie, które do czerwoności rozgrzało internautów. Wszystko za sprawą tego, jak wygląda na nim Demi Rose!

Demi Rose uwielbia kusić zdjęciami. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej urody
Demi Rose uwielbia kusić zdjęciami. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej urody@demiroseInstagram

Demi Rose wróciła z USA. Pokazała gorące zdjęcie i... nowy kolor włosów!

Jeszcze do niedawna Demi Rose bawiła się w najlepsze w Stanach Zjednoczonych, gdzie brała udział w jednym z najsłynniejszych festiwali na świecie - Coachelli. Teraz już wróciła na ukochaną Ibizę i wygląda na bardzo zrelaksowaną.

Na profilu gwiazdy pojawiają się regularnie zdjęcia i fani doskonale wiedzą, co dzieje się w jej życiu w danej chwili. Po doskonałej zabawie w USA, gwiazda wraca do zdrowego stylu życia, o czym zapewnia w nowym wpisie:

"Zdrowa, nawodniona, codziennie ćwiczę, czuję się zrównoważona i jestem wdzięczna. Dobrze być w domu! Również wracam do mojego naturalnego koloru... podoba ci się?" - napisała Demi Rose pod najnowszym zdjęciem.

To właśnie ono przyciągnęło uwagę internautów, bo prócz pięknego wyglądu i nowego koloru włosów, Demi Rose pozuje do niego... topless! Zdjęcie zostało skadrowane tak, by zostawić większe pole dla wyobraźni internautów, ale obserwujący modelkę uznali je za niezwykle gorące.

W komentarzach nie szczędzili jej komplementów, a sama Demi Rose wydaje się być niezwykle szczęśliwa z tego powodu.

***

Zobacz również:

Ukraińska akcja sprzątania. Tak dziękują za pomocAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas