Demi Rose w bardzo odważnej sukience

Demi Rose słynie z bujnych, kobiecych kształtów, które uwielbia eksponować przy każdej możliwej okazji. Ostatnio ponownie zszokowała wszystkich bardzo odważną sukienką.

Demi Rose
Demi RoseEast News

Rose ma 22 lata i pracuje jako modelka. Najczęściej reklamuje bieliznę i stroje kąpielowe. Nie stroni również od erotycznych sesji w magazynach dla panów (np. "FHM").

Młoda gwiazdka rozpoznawalność i popularność zyskała dzięki zdjęciom na Instagramie. Dziś jej profil obserwuje niemal 6 milionów fanów, zachwyconych pełnym biustem i szerokimi biodrami Demi.

Niemal na każdym zdjęciu celebrytka pozuje w bikini lub bardzo skąpych kreacjach z głębokim dekoltem. W takim samym wydaniu pokazuje się na branżowych imprezach.

Ostatnio Demi mogliśmy oglądać w Londynie. I tym razem 22-latka nie zawiodła. Założyła bowiem sukienkę odkrywającą niemal cały biust i brzuch. Kreacja w kolorze starego złota dodatkowo miała duże rozcięcie, dzięki czemu Rose pokazała również zgrabne nogi.

Oczywiście, jesteśmy zdania, że są okazje, kiedy trzeba zachować pewien umiar. Z drugiej strony - Demi po prostu więcej się wybacza.

Podoba wam się jej podejście do odsłaniania ciała?

Demi Rose
Demi RoseEast News
Demi Rose
Demi RoseEast News
Demi Rose
Demi RoseEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas