Demi Rose znów zachwyciła fanów. Kolorowe zdjęcie wzbudziło sensację!

Demi Rose doskonale wie, jakimi zdjęciami rozgrzać fanów do czerwoności. Modelka kocha kontrowersyjne pozy i chętnie eksponuje kobiece kształty. Dzięki swojej śmiałości zdobyła uwielbienie rzeczy internautów. Tym razem Demi Rose wzbudziła sensację, publikując zdjęcia z Saint Lucia. Demi Rose zapozowała na tle kolorowego graffiti. „Uroczo nieprawdaż?” – zapytała zalotnie, jednocześnie zachęcając obserwatorów do interakcji.

Demi Rose wie, jak pobudzić wyobraźnię swoich fanów
Demi Rose wie, jak pobudzić wyobraźnię swoich fanówInstagram

Demi Rose regularnie raczy fanów śmiałymi kadrami

Demi Rose to modelka o kolumbijskich korzeniach, którą na Instgaramie obserwuje już ponad 19 mln użytkowników z całego świata. Celebrytka urodziła się w 1995 roku w niewielkim miasteczku w Wielkiej Brytanii. Studiowała kosmetologię, jednak w głębi serca zawsze marzyła o karierze modelki.

Dzięki swojej determinacji Demi Rose zrealizowała swoje największe marzenie. Dziś realizuje się jako modelka. Celebrytka w mediach społecznościowych regularnie chwali się swoim luksusowym życiem. Kocha podróże i ekskluzywne ubrania.

Demi Rose odpoczywa na wakacjach. Zachwyca kobiecą sylwetką

Demi Rose  doskonale wie, co zrobić, by fani o niej nie zapomnieli. Tym razem opublikowała odważne zdjęcia z egzotycznych wakacji. Celebrytka pozuje na tle kolorowego graffiti ubrana w skąpy, jednoczęściowy kostium w stokrotki.

Demi Rose odpoczywa w Saint Lucia i pluska się w ciepłych wodach Morza Karaibskiego.

Pod najnowszym postem Demi Rose w okamgnieniu pojawiło się tysiące komentarzy. Kontrowersyjne kadry wzbudziły zachwyt internautów. Ponad pół miliona "serduszek" świadczy o tym, że wakacyjne zdjęcie szczególnie spodobało się obserwatorom kolumbijskiej modelki.

W komentarzach oczywiście nie brakowało zachwytów nad krągłą i niezwykle kobiecą sylwetką Demi Rose. "Jesteś piękna pod każdym względem" - napisał w komentarzu jeden z fanów celebrytki. Inni użytkownicy życzyli swojej ulubienicy udanego wypoczynku. "Cudowne miejsce! Odpoczywaj kochana!" - możemy przeczytać pod postem.

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas