Reklama

Doda pokazała niezwykłe zdjęcie rodziców

Rok 2018 był bardzo intensywny dla Doroty „Dody” Rabczewskiej-Stępień. 34-letnia piosenkarka wiele zmieniła w swoim życiu.

W kwietniu Doda poślubiła w hiszpańskim kurorcie Emila Stępnia. Para do końca ukrywała swój związek przed światem.

Niestety, szczęście nowożeńców zburzyła śmierć ukochanej babci piosenkarki. Gwiazda długo była w żałobie i do dziś nie może pogodzić się ze stratą. W lipcu Doda pożegnała psa...

Wokalistka zdecydowała się także na zmianę wizerunku - zrezygnowała z mocnego makijażu, doczepów, farbowania włosów i pozbyła się sztucznego biustu. W naturalnej wersji wygląda rewelacyjnie!

Okazuje się, że w przypadku Rabczewskiej dużo robią też dobre geny. Ostatnio piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie rodziców, które zostało zrobione, gdy mieli ok. 50 lat.

Reklama

Mama Doroty - Wanda - prezentuje się na nim świetnie! Na jej brzuchu widoczny jest nawet... kaloryfer!

"Mama Wanda jest prawdziwym sztosem. Kiedyś postanowiła sobie i innym udowodnić,że z lubiącej ciasteczko do kawy,pani z urzędu, w pare miesiący będzie wyglądać jak miss fitness. Co prawda jak już to osiągnęła ,to szybko Jej się znudziło i uznała,że ciasteczko to jest to co woli, ale nikt nigdy już nie mogl zarzucić ,ze w tym wieku nie da się rady. btw -typowe zdjęcie rodziców po 50 Tce,nie ?" (pis. org.) - napisała dumna Doda.

Faktycznie, sylwetka 50-latki robi wrażenie! Zgadzacie się?


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy