Reklama

Reklama

Doda zamieściła wzruszające zdjęcie

Dorota „Doda” Rabczewska musiała ostatnio stawić czoła bardzo trudnym sytuacjom. Pod koniec czerwca zmarła ukochana babcia wokalistki, a na początku lipca odszedł jej pies Bandzior.

Piosenkarka nie ukrywała, że oba wydarzenia wstrząsnęły nią i zostawiły głęboki ślad. Doda jest profesjonalistką, więc wywiązała się ze wszystkich (zaplanowanych wcześniej) obowiązków. W pokazie mody wystąpiła z czarną opaską na ramieniu.

Dziś gwiazda dochodzi do siebie - nie rezygnuje z koncertów, a jej harmonogram jest bardzo napięty. Sama przyznaje, że czeka ją wyjątkowo dużo występów. Ostatnio Doda grała koncert w Bolechowicach.

Wygląda jednak na to, że piosenkarka poświęca teraz dużo więcej czasu rodzicom oraz mężowi. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym przytula mamę i tatę. W kadrze zmieścił się też piesek.

Reklama

Wzruszającą fotografię Doda opatrzyła wymownym opisem: "Dbajcie o rodzine" (pis. org.).

Fani nie kryli zachwytów postawą piosenkarki. "Super razem wyglądacie. Podziwiam za wytrwałość w miłości Twoich rodziców", "Rodzina najważniejsza" czy "Mega szacunek dla Ciebie za to, że tak kochasz i dbasz o swoją rodzinę. Widać, że nie robisz tego na pokaz. Buziaki Doda i wszystkiego dobrego!".

My też dołączamy się do tych życzeń - dużo zdrowia dla całej rodziny!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy