Reklama

Reklama

Dominika Tajner przeszła rekonstrukcję piersi. Opublikowała zdjęcie ze szpitala!

Dominika Tajner musiała zmierzyć się z nowotworem piersi. Wycięcie guza miało miejsce jesienią, a teraz córka Apoloniusza Tajnera poddała się rekonstrukcji piersi. Na operację wybrała się aż do Czech, a tuż po zabiegu postanowiła podzielić się zdjęciem ze szpitala.

Dominika Tajner we wrześniu usłyszała przerażającą diagnozę. Podczas rutynowych badań dowiedziała się, że w jej piersi znajduje się trzycentymetrowy guz. Wyniki biopsji wskazały, że nowotwór nie jest złośliwy, a już w październiku celebrytka pomyślnie przeszła operację usunięcia guza.

Była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się jednak na jeszcze jedną operację. Kilka dni temu w Pradze przeszła rekonstrukcję piersi. Dominika Tajner wyznała, że wszystko przez to, że jej biust po operacji nieco się zmienił, a to wywołało u niej kompleksy. 

Reklama

Na instagramowym profilu Dominiki Tajner właśnie pojawiło się nowe zdjęcie. Córka Apoloniusza Tajnera zapozowała z lekarzem, który przeprowadził operację. "Tak to doktor Polak, który modelował mój biust. Zrobił to perfekcyjnie. Dodam jeszcze, jak ważny jest dobry kontakt z lekarzem i zaufanie mu przed tak ciężką operacją. Jeszcze raz dziękuję" - napisała pod zdjęciem celebrytka.

Jeszcze nie tak dawno Dominika Tajner wyznała, że znów jest zakochana. W rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, który wspiera ją w trudnych chwilach. Chociaż początkowo Dominika Tajner nie zdradziła, kim jest jej ukochany, to po przyjeździe do Pragi zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie. "Życzę każdemu takiej drugiej połówki, która bez względu na wszystko trzyma Cię za rękę i prowadzi do końca z uśmiechem na twarzy" - napisała pod postem Dominika Tajner.

Czytaj więcej:

Joanna Opozda w bardzo złym stanie po skandalu z ojcem! Płyną smutne wieści!

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy