Reklama

Donald Trump ostro o Meghan Markle!

Donald Trump zniknął na pewien czas w cieniu porażki po przegranej w wyborach prezydenckich. Wciąż nie jest gotowy, by powrócić z pełną siłą do polityki, ale w mediach pojawiła się jego opinia na temat... Meghan Markle!

Donald Trump odszedł ze stanowiska w złości, żywiąc pretensje o sfałszowane wybory prezydenckie, w których przegrał z Joe Bidenem. 

Poczucie wstydu chyba wciąż nie pozwala mu powrócić do gry, chociaż jego ostatnie słowa znów mocno namieszały w mediach. 

Wypowiedź Trumpa miała dotyczyć wywiadu Meghan Markle. Okazuje się, że telewizja ITV namawiała byłego prezydenta, by udzielił on komentarza w wejściu na żywo podczas jednego z programów. 

Przypomnijmy, że Trump już raz wypowiedział się na temat Markle, nazywając ją w swoich słowach "paskudną", za co wówczas wylała się na niego fala krytyki. 

Tym razem obserwując z ukrycia emocje i zamieszanie wokół Markle, postanowił powstrzymać się od publicznej wypowiedzi w telewizji, nie chcąc ryzykować swojej kariery. 

Jednak to, co powiedział Trump o Meghan po jej wywiadzie, miał ujawnić w mediach Jason Miller: 

"Tak, Meghan Markle nie jest dobra. Już wcześniej to mówiłem, a teraz wszyscy to widzą. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że jak powiem coś negatywnego o niej, to wyleje się na mnie fala hejtu i skończę jak Piers Morgan" - miał powiedzieć Donald Trump. 

Czy teraz, gdy słowa byłego prezydenta USA wypłynęły w mediach, czekają go kolejne problemy? Wiele na to wskazuje! 

Reklama

***

Zobacz również: 

Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Donald Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama