Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska świętuje 38. urodziny

Dorota Szelągowska skończyła właśnie 38 lat. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami pewną refleksją.

Projektantka jest córką Katarzyny Grocholi, jednak znane nazwisko matki raczej nie miało wpływu na karierę telewizyjną Szelągowskiej. Powieść "Nigdy w życiu!", która przyniosła Grocholi niezwykłą popularność, ukazała się bowiem trzy lata po debiucie Doroty w "Rowerze Błażeja". Do TVP Szelągowska dostała się z castingu, na który namówili ją przyjaciele. Od tego czasu minęło 20 lat.

Dziś Dorota kojarzona jest przede wszystkim z projektowaniem wnętrz. Od 2014 roku na antenie TVN Style prowadzi autorski program, w którym zmienia mieszkania Polaków. Od 2017 roku jest gospodynią "Domowych rewolucji" w HGTV.

Reklama

Widzowie docenili nie tylko projekty Doroty, ale przede wszystkim jej, pełne empatii, podejście do bohaterów programu. Szelągowska świetnie dogaduje się także z ekipą remontową oraz stolarzem Darkiem, który dziś także prowadzi własny format.

38 urodziny projektantka postanowiła uczcić także na Instagramie. Pod swoim zdjęciem zamieściła wzruszający wpis. "Dokładnie 20 lat temu, w swoje 18 urodziny, poszłam na casting do "roweru Błażeja". Dziś, swoje 38 urodziny spędzam na cudownym planie i wiem, że nie byłoby tak, gdyby nie tamten totalnie skacowany poranek po udanej "osiemnastce", wsparcie przyjaciół, którzy po całonocnej imprezie wsiedli ze mną do kolejki WKD i sami zapisali się na casting, żebym po drodze nie uciekła oraz 20 lat nauki tego zawodu. Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszą mi na tej drodze i bez których... zresztą sami wiecie ... (pis. org.).

Fani zasypali Szelągowską życzeniami, do których oczywiście też się przyłączamy!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje