Reklama

Dowbor i Koroniewska przeciw Wojewódzkiemu? "Prawda zawsze się obroni"

Kuba Wojewódzki jest znany z wypowiedzi, które niekiedy uznawane są za kontrowersyjne i często wzbudzają emocje. Ostatnio burzę wywołały jego słowa pod adresem Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej. W ich obronie stają kolejne gwiazdy, do grona których dołączyli ostatnio Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Ostatnio burzę w mediach wywołały słowa Kuby Wojewódzkiego, który odniósł się do sprawy Piotra Gąsowskiego okazującego solidarność z Katarzyną Skrzynecką po jej usunięciu z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Król TVN" przyznał, że nie wierzy w lojalność w show-biznesie, bo zarówno Chylińska, jak i Foremniak nie odeszły dla niego z "Mam talent!", a - jak mówi - zapewniały go, że po jego odejściu z show zrobią to samo.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor bronią Agnieszki Chylińskiej

W obronie Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej stanęło wiele gwiazd. Kobiety twierdzą, że słowa Kuby Wojewódzkiego są kłamstwem. Poparcie dla nich wyrażają kolejne osoby z mediów, a słowa wsparcia ostatnio skierowali również Joanna Koroniewska i Marcin Dowbor. Napisali je pod mocnym postem Agnieszki Chylińskiej.

Reklama

Pod wpisem pojawiły się słowa wsparcia od Joanny Koroniewskiej: "Całuję cię i Małgorzatę Foremniak. Fajne z was kobiety! Prawda zawsze się obroni. Zawsze" - podsumowała aktorka, a Maciej Dowbor zostawił kilka emoji braw.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek: Była Kurzajewska rozsiała porażające plotki! Romans, a teraz taka sensacja! "Rodzina z długami"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy