Reklama

Emily Ratajkowski pozuje topless

To kolejna tak odważna odsłona amerykańskiej modelki. Kto jak to, ale ona nie boi się pokazywać swojego obłędnego ciała!

Emily Ratajkowski jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na całym świecie. Sławę zawdzięcza głównie... swoim roznegliżowanym zdjęciom i rozbieranym sesjom.

Celebrytka nie stroni również od propozycji kampanii reklamowych, w których dyrektorzy kreatywni chętnie wykorzystują jej idealne ciało i ponętne krągłości.

Ostatnio Ratajkowski została zaangażowana do reklamy biżuterii.

Na jej oficjalnym profilu na Instagramie co rusz pojawiają się odważne zdjęcie w stroju Ewy. Celebrytka zasłaniania się tylko... reklamowaną biżuterią.

Reklama

Jej ostatnie zdjęcie również nie pozostawia wiele wyobraźni. Modelka została uchwycona od pasa w górę, nie ma na sobie ani centymetra bielizny.

Biust natomiast próbuje nieśmiało zasłonić dłońmi przyozdobionymi pięknymi świecidełkami. Trzeba przyznać, że zrobiło się naprawdę gorąco...

Emily prezentuje się naprawdę zjawiskowo, zastanawiamy się jednak, jak modelka pragnie pogodzić nadmiar nagości z brakiem propozycji ról w filmach. Swego czasu celebrytka skarżyła się nawet, że scenarzyści nie traktują jej poważnie ze względu na jej zbyt swobodne podejście do rozbierania się...

Cóż, wygląda na to, że gwiazda wyznaje zasadę, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama