Reklama

Esmeralda Godlewska na zdjęciach z przeszłości

Esmeralda, jedna z sióstr Godlewskich, pokazała zdjęcia z czasów, kiedy jej twarz i ciało nie znały jeszcze dokonań medycyny estetycznej.

Esmeralda Godlewska to 1/3 grupy sióstr Godlewskich znanych głównie z tego, że... są znane. Oraz z tego, że nieco za bardzo zaprzyjaźniły się z dokonaniami medycyny estetycznej.

Godlewskie zaistniały dzięki autorskim wykonaniom różnych przebojów na swoim kanale Youtube. Esmeralda śpiewała tam wraz z siostrą Małgorzatą. Niestety, dziewczyny przede wyróżniał brak zdolności wokalnych i specyficzna maniera, która była najczęściej powodem negatywnych komentarzy internautów.

Napływający hejt nie zniechęcił jednak sióstr do dalszego rozwoju kariery w internecie, a wręcz przeciwnie - myślą przewodnią ich działalności najwyraźniej stało się powiedzenie "nieważne jak mówią, byle mówili".

Reklama

A teraz Esmeralda podzieliła się ze swoimi obserwatorami (a ma ich 376 tysięcy na Instagramie) zdjęciami z przeszłości, na których można zobaczyć, jak wyglądała, zanim zainwestowała w różne zabiegi medycyny estetycznej.

Trzeba przyznać, że Godlewska była bardzo ładną dziewczyną. Pytanie tylko, po co aż tak poprawiała naturę...?

***

Zobacz też:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy