Reklama

Reklama

Eva Mendes: Jestem wykończona

Sześć tygodni temu Eva Mendes urodziła swoje pierwsze dziecko. W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak odnajduje się w roli matki.

- Jestem kompletnie wykończona - powiedziała Eva Mendes w wywiadzie udzielonym  magazynowi Violet Grey.

- Myślałam, że szalone nieprzespane noce, to dla mnie przeszłość. Jednak to, co dzieje się teraz, to najdziksze  i najbardziej wykańczające noce, jakie kiedykolwiek miałam - mówiła Eva - W tej chwili, największym problemem jest dla mnie ciągłe zmęczenie i niewyspanie.

Eva i Ryan postanowili  nie zatrudniać niani. Aktorka wyznała w wywiadzie, że sporo informacji dotyczących opieki nad dzieckiem czerpie z forów internetowych oraz od rodziny i znajomych.  - To świetne uczucie, wiedzieć, że nie jesteś sama i że inne matki, przechodzą przez to samo co ty - mówi Eva.

Reklama

Aktorka wyjaśniła również dlaczego, w czasie ciąży wycofała się z życia towarzyskiego.  - Ja i Ryan chcemy zapewnić naszej córce maksimum anonimowości. Nad tym trzeba zacząć pracować jeszcze przed urodzeniem dziecka. Poza tym, nie miałam ochoty brać udziału w panującej w mediach obsesji "ciążowego brzuszka". Uważam, że to stresujące - tłumaczyła Mendes.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy