Reklama

Reklama

Gwiazdy, które mają piękne mamy

Przekazały swoim córkom talent i urodę - zobacz słynne i piękne matki oraz ich zdolne córki!

1.   Janet Leigh i Jamie Lee Curtis

Talent i uroda są u nich rodzinne, ale córka potrafi docenić także uroki stabilizacji. Mama miała za to talent do wynajdywania mężów. Udało jej się to aż 5 razy.

2.   Tippi Hedren i Melanie Griffith

Uroda, talent, charyzma - wszystko co Melanie ma po mamie - pozwoliło jej na podobne osiągnięcia: imponującą karierę, sławę i Złoty Glob.

3.   Teresa Rosati i Weronika Rosati

Patrząc na obie panie trudno nie dostrzec podobieństwa, ale Weronika wybrała inną drogę kariery. A sprzyja jej nie tylko odziedziczona po mamie uroda, ale tez zaprojektowane przez nią sukienki.

Reklama

4.   Goldie Hawn i Kate Hudson

Kate odziedziczyła po mamie urodę i talent komediowy, ale o swoja karierę musiała zadbać sama. Goldie sprzeciwiała się planom zawodowym córki i w Hollwood Kate była zdana tylko na siebie.

5.   Jayne Mansfield i Mariska Hargitay

Czy bycie symbolem seksu może być dziedziczne? Przykład Mariski Hargitay, jednej z najpiękniejszych amerykańskich aktorek i jej mamy, Jayne Mansfield sexbomby z lat 50. Pokazuje, ze jest to możliwe.

6.   Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda

Czy otrzymując od życia taki pakiet genów można narzekać? Karolina troszkę narzeka. "Trudno jest się zmierzyć z taką doskonałością" - mówi w wywiadach.

7.  Meryl Streep i Mamie Gummer

Podobieństwo młodej aktorki do sławnej mamy jest wyraźne, ale jeśli  będzie ona chciała powtórzyć jej sukcesy czeka ją ciężkie zadanie. Trzy Oskary to nie bagatelka.

8.   Blythe Danner i Gwyneth Paltrow

Gwyneth z całą pewnością nie może narzekać na geny. Jej mama, która również jest aktorką, w wieku 69 lat wciąż może poszczycić się doskonałą figurą i urodą.

9.  Diana Ross i Tracee Ellis Ross

Z dziedziczeniem urody wszystko wydaje się proste - dzieci są podobne do swoich rodziców. Ale jak to jest z talentem? Diana, piosenkarka, jest mamą utalentowanej Tracee, aktorki.

10.     Peggy Lipton i Rashida Jones

 

Rashida gra, śpiewa i jest autorką komiksów. Czy uda jej się dorównać matce, która w show-biznesie jest już od 40-stu lat?

11.       Krystyna Janda i Maria Seweryn

Przekazywany z pokolenia na pokolenie talent pozwala im razem występować na scenie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 151325

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy