Reklama

Reklama

Harry Styles wystąpi w filmie razem z Tomem Hardym

Przystojniak z zespołu One Direction wylatuje do USA, ponieważ otrzymał rolę w filmie o II Wojnie Światowej pt. "Dunkirk".

Reżyserem filmu jest dobrze wszystkim znany Christopher Nolan, który reżyserował trylogię "Mroczny rycerz". W filmie wystąpi również hollywoodzki aktor i zdobywca Oscara Mark Rylance.

Harry zaczyna od filmu z najwyższej półki. 'Dunkirk' to będzie coś. - podało źródło.

- Został zaproszony na casting do ważnej roli i zrobił wrażenie na Christopherze. To dla niego wielka szansa, aby pokazać swoje umiejętności aktorskie i utorować sobie drogę do większych ról filmowych.

Zespół One Direction zrobił sobie przerwę od przemysłu muzycznego, ale muzycy twierdzą, że to nie koniec ich działalności. Może się okazać, że gdy zespół wróci na scenę, 22-letni piosenkarz będzie również gwiazdą w Hollywood.

Reklama

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - Muzyka nadal jest dla niego ważna, ale chciałby rozwijać się na obu płaszczyznach.

Film "Dunkirk" ma opowiadać historię trudnej ewakuacji alianckich sił zbrojnych z plaży i portu w Dunkierce we Francji w czerwcu 1940 roku. Sir Winston Churchill - ówczesny premier Wielkiej Brytanii - opisał to wydarzenie jako "cudowne wybawienie".

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje