Reklama

Reklama

Iza i Adam Małyszowie na rajskich wakacjach

Iza i Adam Małyszowie są jedną z najbardziej lubianych przez Polaków par. Wszystko dzięki temu, że stronią od kontrowersji i nie mają problemów z wiernością.

Polski skoczek z Wisły szybko zdecydował się na ślub. Kiedy stawał na ślubnym kobiercu, miał zaledwie 20 lat. Pani Izabela była o rok młodsza. Para pobrała się w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. W tym samym na świat przyszła ich córka Karolina, która kilka dni temu się zaręczyła (latorośl Małyszów ma obecnie 22 lata).

Reklama

Pani Izabela wspierała męża na każdym etapie kariery skoczka narciarskiego - zarówno podczas początkowych porażek (gdy myślał o rezygnacji ze sportu i podjęciu pracy w wyuczonym zawodzie dekarza), jak i po wielkich, międzynarodowych sukcesach.

Dziś Małysz pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, dlatego w trakcie sezonu nadal jest bardzo zajęty.

Na szczęście pan Adam, podobnie jak inni polscy skoczkowie, może wypocząć w kwietniu. Korzystając z wiosennej przerwy, wraz z żoną wybrali się na Malediwy.

Na ich instagramowych profilach pojawiły się przepiękne zdjęcia, na których możemy zobaczyć lazurową wodę, złoty piasek, rekiny i szczęśliwych Małyszów.

Zobaczcie zresztą sami, bo jest czego zazdrościć!


Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Iza Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje