Reklama

Reklama

Jak gwiazdy kibicują "naszym"

W dniu Polska - Niemcy na Euro 2016, sprawdzamy jak gwiazdy kibicują naszym piłkarzom. Muniek, Janusz Panasewicz, Bohdan Łazuka nie pozostawiają wątpliwości - kibicują. IRA i Kobranocka raczej dopasowują swój kalendarz do meczów reprezentacji.

"Muniek kibicuje ze swoim mopsem Glusiem" - oznajmia grupa T. Love na swoim facebookowym profilu. Jest zdjęcie Glusia i natychmiastowy komentarz jednej z fanek: Podobny do Właściciela...". Hm...

Reklama

"Kibicujemy?!" - pyta kokieteryjnie Janusz Pansewicz z dyskretnym, biało - czerwonym malunkiem na twarzy. I posypało się komentarzy: "OCZYWIśCIE! Obowiązkowo! Jasne! Pewnie! A jakże". I dopisek jednego z fanów, który przegapił fale wpisów: "Ja też...".

Bohdan Łazuka, jak na weterana wielkich imprez przystało, oznajmia krótko: "No to zaczynamy!" Oczywiście - Euro 2016. "Jest moc!" - odpowiedzieli internauci. Mistrz kiedyś udzielał się bardziej. Wszyscy pewnie jeszcze pamiętają jego przebój z Mundialu 1982 roku, w którym Zbigniew Boniek i spółka pod wodzą Antoniego Piechniczka zajęli trzecie miejsce. "Entliczek, pętliczek co zrobi Piechniczek, tego nie wie nikt" - śpiewał wówczas Łazuka.

Zespół IRA powrócił na estrady z nową płytą i być może dlatego, nie ma czasu na kibicowanie. Chociaż muzycy dopasowują swój kalendarz imprez do Euro: "Kochani! Już w najbliższą niedzielę, zaraz po meczu Polska - Irlandia, zapraszamy na premierę wywiadu z Arturem Gadowskim, który zagościł na chwilę w najsłynniejszej kawalerce w Polsce, czyli... na 20m2 Łukasza Jakóbiaka" - czytamy na profilu grupy.

Podobnie postępuje Kobranocka. Chociaż akurat ten zespół swoją robotę już wykonał. "Kocham cię jak Irlandię" nucił zapewne niejeden kibic, po zakończeniu meczu Polska - Irlandia Północna...Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje