Reklama

Reklama

Jennifer Garner na spacerze z córką

Aktorka spacerowała ostatnio ze swoją córeczką Seraphiną Affleck. Dziewięciolatka była wyraźnie speszona obecnością fotoreporterów.

Piękna Jennifer Garner wychowuje trójkę uroczych dzieciaków, poczętych w małżeństwie z Benem Affleckiem. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Aktor nieustannie był oskarżany o zdrady, sama Garner przyznała, że w małżeństwie nie działo się dobrze od dłuższego czasu.

W mediach aż huczało od plotek na temat romansu Bena z nianią ich dzieci. Po pewnym czasie aktor przyznał się też do wieloletniego alkoholizmu.

Spekulacjom o powodach rozstania nie było końca i choć para niejednokrotnie próbowała odbudować swoje relacje, głównie ze względu na dobro dzieci, ostatecznie aktorzy postanowili się definitywnie rozstać.

Reklama

Tymczasem Jennifer Garner nie szczędzi słów pochwał w kierunku swojego byłego partnera. W wywiadach wciąż podkreśla, że Ben Affleck jest miłością jej życia i cudownym ojcem dla trójki ich wspólnych dzieciaków.

Podobno para rozstała się w bardzo kulturalny sposób, dzieląc się opieką nad pociechami. Widać, że aktorka jest doskonałej formie.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spacerze z córką Seraphiną. Dziewięciolatka wyraźnie chciała uniknąć fleszy aparatów i natychmiast schroniła się w ramionach swojej silnej mamy, odwracając twarz.

Fotografom udało się jednak kilka ujęć, na których dobrze widać dziewięciolatkę. Jest do złudzenia podobna do mamy! Prawda, że razem wyglądają uroczo?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy