Reklama

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są 'bardzo zakochani'

...ale nie zamierzają się zaręczać w najbliższej przyszłości.

Podobno wszystko układa się jak najlepiej pomiędzy parą, ale nie mają zamiaru posuwać się na kolejny etap związku.

Jak donosi źródło: "Jennifer i Alex są totalnie zakochani. Naprawdę... Ale małżeństwo nie jest dla Jennifer opcją na ten moment. Ona miała już trzech mężów. Ma dwójkę wspaniałych dzieci, na których się najbardziej skupia. Wydaje mi się, że ona jest teraz na takim etapie swojego życia, że nie musi mieć męża, aby być w szczęśliwym związku."


"Alex jest dżentelmenem i ma teraz dużo wolnego czasu, więc może być idealnym partnerem. On skupia całą swoją energię na Jennifer, która zawsze ma milion rzeczy do zrobienia. Razem tworzą równoważącą się parę. Wydaje mi się, że ona nie potrzebuje kolejnego zaręczynowego pierścionka, ani ślubu, aby być szczęśliwą."

Para pojawiła się po raz pierwszy wspólnie na czerwonym dywanie na Met Gali i było widać, że jest między nim silna chemia. Jak donosi osoba z otoczenia pary: "Wszyscy, którzy widzieli ich razem w poniedziałek widzieli, jak bardzo są w sobie zakochani. Nie odstępowali siebie na krok. Całą uwagę skupiali na sobie."

W międzyczasie, Jennifer wyznała, że ich znajomi nazywają parę "J-Rod", kombinacji ich pseudonimów J-Lo i A-Rod. Powiedziała: "Jest w porządku. Przypuszczaliśmy w sumie, że tak się może stać, ponieważ nasi znajomi już dawno tak nas nazywali."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy