Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciami córki. "Moje marzenie się spełniło!"

Joanna Krupa od przeszło dwóch lat spełnia się w roli matki. Narodziny Ashy przyniosły celebrytce wiele radości, a dziś dziewczynka jest prawdziwą dumą swoich rodziców. Talent do pozowania mała Asha odziedziczyła najprawdopodobniej po swojej mamie. Gwiazda pochwaliła się najnowszymi zdjęciami córki. Wygląda naprawdę uroczo!

Ciąża Joanny Krupy była wyjątkowo medialnym tematem
Ciąża Joanny Krupy była wyjątkowo medialnym tematemAdam Jankowski/REPORTEREast News

Ciąża Joanny Krupy była wyjątkowo medialnym tematem. Modelka chętnie pozowała z brzuszkiem, a jej każda kolejna decyzja, związana z ciążą, była głośno komentowana. Mała Asha-Leigh przyszła na świat pod koniec 2019 roku.

Narodziny dziewczynki przyniosły jej mamie wiele radości. Dziś Joanna Krupa chętnie chwali się zdjęciami córki w mediach społecznościowych.

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciami córki. Wygląda uroczo!

Córka Joanny Krupy skończy w tym roku trzy lata. Już teraz przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Jej mama jest zachwycona. "Moje marzenie się spełniło!" - napisała modelka pod najnowszym zdjęciem.

Dziewczynka pozuje bez designerskich ubranek - ma na sobie kolorowe legginsy i luźną koszulkę. Największe wrażenie robią jednak jej pozy.

Internauci oszaleli z zachwytu: "Asha jest jak cukiereczek - śliczna i słodka", "Słodka mała modeleczka, jak mama!", "Ale rośnie, zaraz będzie chłopaków przyprowadzać" - komentowali fani.

***

„Instrukcja kochania”Czwórka
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas