Joanna Opozda urodziła! Pokazała zdjęcie

Aktualizacja

Joanna Opozda i Antek Królikowski właśnie zostali rodzicami. Dumna mama tuż po porodzie pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje jeszcze w szpitalu, trzymając na rękach swojego synka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski właśnie zostali rodzicami
Joanna Opozda i Antek Królikowski właśnie zostali rodzicamiAKPAAKPA

Joanna Opozda urodziła! Pokazała zdjęcie ze szpitala

Joanna Opozda i Antek Królikowski właśnie zostali rodzicami! Para o tym, że spodziewa się dziecka powiadomiła media i fanów pod koniec września 2021 roku.

Po tej sytuacji para nie miała innego wyjścia, jak tylko potwierdzić doniesienia. Cała ciąża nie była jednak usłana różami i Joanna Opozda mierzyła się z licznymi problemami na tle rodzinnym i zdrowotnym.

Teraz jednak szczęśliwe wieści obiegły media społecznościowe! Świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie ze zdrowym synkiem - Vincentem.

Poruszający wpis Joanny Opozdy. Fani gratulują

"Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości.... Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie.... Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez wszystkie te miesiące dłużyło mi się potwornie w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu.... Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin.

Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat. Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!) Z każdego Twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno. Jesteś moja iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chce żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku  Przed nami życie" - wyznała w poruszających słowach Joanna Opozda.

W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje od wzruszonych fanów i życzenia zdrowia dla mamy i maluszka.

Głos zabrał także wzruszony tato - Antek Królikowski. Opublikował on zdjęcie ukochanej żony i nowo narodzonego synka z krótkim opisem: "Asia Opozda 10/10, Vincent Królikowski 10/10". Wzruszony aktor chciał zapewne tym przekazać, że zarówno Joanna Opozda, jak i maluszek spisali się na medal podczas porodu.

Antek Królikowski równineż pochwalił się radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych
Antek Królikowski równineż pochwalił się radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych @antek.krolikowskiInstagram

***

Zobacz również:

Polki unikają jak mammografii. Jaki jest powód? Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas