Reklama

Reklama

Jude Law - facet do wzięcia

Brytyjski aktor Jude Law ma nadzieję, że nie będzie samotny do końca życia. Wkrótce przyjdzie na świat kolejne dziecko gwiazdora - owoc przelotnego romansu z amerykańską modelką Samanthą Burke.

Law, znany z takich filmów jak "Alfie" i "Bliżej", był podobno zaskoczony na wieść o tym, że 24-letnia Burke jest w ciąży, oficjalnie zobowiązał się jednak do okazania finansowego wsparcia przyszłej matce. 36-letni gwiazdor ma już trójkę dzieci z byłą żoną - aktorką Sadie Frost.
Bożyszcze kobiet na całym świecie twierdzi, że podoba mu się jego obecne życie singla, choć ma nadzieję, że nie pozostanie samotny na zawsze.
"Jestem szczęśliwy, dobrze mi ze sobą. Nie muszę już niczego udowadniać. Kiedy byłem po dwudziestce bardziej przejmowałem się tym, co chcę osiągnąć i co się o mnie mówi" - powiedział Law w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "OK!".
"Teraz cieszy mnie to, że mogę skoncentrować się na swoich dzieciach i na sobie, chociaż to nie oznacza, że będę samotny do końca życia... Taką mam przynajmniej nadzieję" - dodał.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: samotny | Jude Law

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy