Reklama

Reklama

Julia Roberts w czasie epidemii rezygnuje z makijażu

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal… Nic więc dziwnego, że w dobie epidemii, gdy czas spędza się w domu, a nie na czerwonym dywanie, wiele gwiazd postanawia zrobić sobie wakacje od makijażu. Jedną z nich jest Julia Roberts.

Czytanie książek, oglądanie seriali, gotowanie, a to wszystko w wygodnym, domowym dresiku i oczywiście bez makijażu - tak większości z nas upływa czas dobrowolnej samoizolacji. Jak się okazuje, w czasach zarazy styl życia przeciętnego człowieka nie różni się zbytnio od tego, który wiodą gwiazdy. Przeglądając Instagram, szybko można dostrzec, że i one zdecydowały się zdecydowanie zwolnić i czas izolacji wykorzystać na relaks oraz zacieśnianie więzi z rodziną.

Reklama

Jedną z takich sław jest Julia Roberts. Gwiazda kina niedawno podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu. "W tym nadzwyczajnym czasie zostaję w domu dla: mojej rodziny, małych firm, wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy pracują i walczą o nas na całym świecie, dla moich niezwykłych, 95-letnich sąsiadów. Zostańcie w domach. To coś, co wszyscy powinniśmy zrobić" - napisała.

Zdjęcie i zamieszczony pod nim tekst są odpowiedzią na krążące po Instagramie wyzwanie, w ramach którego należy opublikować swoje zdjęcie z domowej kwarantanny i wytłumaczyć, dlaczego decydujemy się zostać w domu. Roberts "wyzwała" w ten sposób Jennifer Aniston i Emmę Roberts.

Gwiazda filmu "Pretty woman" nie jest jedyną sławą, która niedawno zaprezentowała swój naturalny wygląd. Podobnymi zdjęciami podzieliły się m.in. Jennifer LopezJessica Alba
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje