Reklama

Reklama

Karlie Kloss twierdzi, że ćwiczenia działają na nią terapeutycznie

24-letnia modelka lubi chodzić na siłownię, ponieważ ćwiczenia ją odprężają.

- Generalnie staram się żyć zdrowo. Jem dużo ryb i warzyw. Uwielbiam gotować, wykorzystując świeże i zdrowe składniki - powiedziała.

- Uwielbiam tańczyć, po prostu ruszać się. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż dobry trening. To najlepsza terapia.

Były aniołek Victoria's Secret dobrze radzi sobie na studiach na uniwersytecie w Nowym Jorku, ale twierdzi, że nie oznacza to, iż zamierza zakończyć karierę modelki.

W rozmowie z nowym numerem magazynu "Women's Health" powiedziała:

Reklama

- Rozpoczęcie studiów było dla mnie naturalnym krokiem. Nie oznacza to, że kończę z modelingiem. Mam 24 lata i mam nadzieję, że będę pracować w tym zawodzie tak długo, jak ludzie będą chcieli mnie zatrudniać. Jednak chcę się uczyć i rozwijać na różnych płaszczyznach. Mam nadzieję, że już do końca życia będę się uczyć.

- Zaprzyjaźniłam się z kilkoma osobami w kampusie. Niektórzy studenci nie wiedzą, czy jestem wykładowczynią czy studentką. Niektórzy mnie rozpoznają, ale większość nie. To Nowy Jork, tu każdy jest anonimowy. Idziesz swobodnie ulicą i żyjesz swoim życiem.

Karlie wyznała wcześniej, że jej przyjaciółki - Taylor Swift, Gigi Hadid i Cara Delevingne - pomogły jej odzyskać pewność siebie.

Powiedziała: - Zawsze byłam najwyższa w klasie i dokuczano mi, ponieważ byłam bardzo chuda. I właśnie z powodu kolegów ze szkoły, a teraz z powodu komentarzy ludzi w Internecie, musiałam nabrać grubej skóry.

- Trzeba się nauczyć, jak radzić sobie z opiniami innych ludzi. Kobiety muszą otaczać się osobami, które w pełni je wspierają. Trzeba mieć silną grupę wsparcia.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy