Reklama

Reklama

Kasia Figura w ciąży!

Kasia Figura (42 l.) spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka wyznała, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziewczynka o imieniu zaczynającym się na literę "K".

"Macierzyństwo dla dojrzałej kobiety jest jak nagroda od losu" - powiedziała Figura w jednym z niedawnych wywiadów.

Reklama

"Obawiałam się następnej ciąży. Ze względu na mój wiek robiłam badania prenatalne. To bardzo ważne z uwagi na zdrowie dzieci, choć niewskazane przez Kościół, a nawet przez większość lekarzy. (...) Wynik na szczęście jest pozytywny. Czekamy na kolejną dziewczynkę. To cud" - przyznała szczęśliwa Figura w wywiadzie dla tygodnika "Gala".

Gwiazda zdradziła, że Kai Schoenhalsen - jej mąż - chce, żeby imię ich drugiej córeczki zaczynało się na literę "K".

"Jak Kai, Kasia, Koko... Wybrał już imię. Jeszcze go nie zdradzę. Jest nietuzinkowe" - oświadczyła aktorka.

Na pytanie, jak mąż zareagował na wieść, że będzie miał drugą córkę, czy nie marzył o chłopcu, Figura odpowiedziała: "Kai był niezwykle szczęśliwy słysząc, że będziemy mieli drugą córkę. Kolejnego wyzwania już raczej nie podejmę. Chcę tę ciążę doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania i myślę, że trójka będzie będzie moją szczęśliwą liczbą".

Gwiazda opowiedziała również o swej nowej pasji. Kilka miesięcy temu została ambasadorem Fundacji Mam Marzenie, spełniającej marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.

"Nie potrafię cieszyć się popularnością z założonymi rękami. Nie chcę, by fakt, że mówi się o mnie, przynosił wyłącznie próżną satysfakcję. Jestem magnesem dla ludzi po to, by poruszać ich świadomość. Nie mówię, że nikt inny nie załatwiłby tego co ja, ale droga mogłaby być dłuższa. (...) Spełniając dziecięce marzenia, być może choć na chwilę pozwolimy im zapomnieć o bólu i chorobie. Spełniam również swoje marzenie - o mnie jako o dobrej osobie" - mówiła aktorka "Gali".

Katarzyna Figura jest matką półtorarocznej Koko. Ma także 17-letniego syna Aleksandra z poprzedniego związku.

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje