Katarzyna Zdanowicz na sesji zdjęciowej z mamą. Fani nie kryją zachwytu

Katarzyna Zdanowicz wraz z mamą Urszulą Włodarczyk wzięły udział w sesji zdjęciowej. Ich szczera relacja oraz minimalistyczne stylizacje pełne klasy zachwyciły fanów.

Katarzyna Zdanowicz wzięła udział w sesji zdjęciowej z mamą dla magazynu Viva. Obie wyglądają olśniewająco
Katarzyna Zdanowicz wzięła udział w sesji zdjęciowej z mamą dla magazynu Viva. Obie wyglądają olśniewająco/Adam Jankowski/REPORTER /East News/Instagram @katarzyna_zdanowiczEast News

Katarzyna Zdanowicz to słynna dziennikarka Polsatu, która nigdy nie zamyka się na nowe wyzwania. Kilka lat temu napisała książkę “Zawsze mówi, że wróci" opowiadającą osobiste historie żon i partnerek himalaistów. Lektura do dziś zbiera pozytywne recenzje.

Katarzyna Zdanowicz prowadzi również chętnie słuchany podcast “Zdanowicz Pomiędzy Wersami". Do każdego odcinka zaprasza gości, z którymi porusza odważne tematy. Podcast pełen jest autentycznych i inspirujących historii ludzi, a także szczerych rozmów.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 56: Michał SzpakINTERIA.PL

Na Instagramie dziennikarki pojawiło się nagranie ukazujące kulisy sesji zdjęciowej, w której wzięła udział wraz z mamą Urszulą Włodarczyk. Sesja odbyła się do magazynu Viva, na którego łamach pojawił się wywiad z Katarzyną Zdanowicz. W rozmowie poruszono trudne tematy, m.in. śmierci jej ojca, a także choroby nowotworowej mamy. Katarzyna Zdanowicz dzieląc się wspomnieniami, skomentowała:

Z perspektywy czasu widzę jednak, że wywarło na mnie duże piętno, ponieważ już jako dorosła osoba martwię się cały czas o zdrowie najbliższych
przyznała w wywiadzie.

Sesja zdjęciowa z mamą

Trzeba przyznać, że zarówno Katarzyna Zdanowicz, jak i jej mama wyglądały olśniewająco. Na sesji zapozowały w kilku stylizacjach. Wszystkie były zachowane w podobnym minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Biła od nich elegancja, kobiecość oraz prostota. Minimalistyczne fasony oraz stonowane kolory doskonale podkreśliły klasę, oraz naturalność obu kobiet.

Ponadczasowa biel, beże i szarości były kolorami przewodnimi sesji. Na jednej klatce możemy dostrzec wspaniałe stylizacje składające się z luźnych garniturów oraz sportowych butów. Katarzyna ma na sobie jasnoszary komplet, który dopełniają sportowe białe buty. Jej mama założyła jasnobeżowy garnitur o luźnym kroju, skompletowany z białym golfem. Obie wyglądają zniewalająco. Kobiety pozowały w podobnie ułożonych włosach w stylu messy hair.

“Kobiety z cudowną duszą i sercem!" pisali fani

Nietrudno się dziwić, że fani oszaleli na widok pozującej córki z matką. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani pokochali nie tylko stylizacje kobiet, ale i szczere, prawdziwe emocje między nimi.

Olśniewająco wyglądasz kochana
Wspaniałe, dzielne, przepiękne. Kobiety z cudowną duszą i sercem!
Pani Kasiu jest Pani cudowną kobietą, od której bije niesamowite ciepło, a teraz już wiem, skąd to się wzięło. Mama również cudowna
pisali fani.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas