Reklama

Reklama

Kendall Jenner: Jestem pracoholiczką

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" jest zadowolona z "wczesnych pobudek i długich godzin na planie zdjęciowym", jakich wymaga jej praca.

Pisząc na swojej aplikacji, stwierdziła:

 - Jestem na mojej wyznaczonej drodze i jestem dumna ze wszystkiego, co umożliwiła mi moja praca! Nie chodzi tylko o bycie pracoholiczką (którą jestem!)... Ja zawsze byłam prawdziwą sobą.

- Kiedy ludzie starają się robić rzeczy na siłę, ich prawdziwe ja zawsze musi wyjść na jaw, więc czemu po prostu nie zacząć właśnie od tego?... Nigdy nie odpuszczam samodyscypliny. Bycie profesjonalną modelką oznacza wczesne poranki i długie godziny na planie zdjęciowym, co oznacza, że nie ma czasu na zabawę.

W międzyczasie 20-letnia modelka wyjawiła wcześniej, że lubi się wycofać z życia publicznego, kasując swoje kanały mediów społecznościowych, od czasu do czasu.

Powiedziała:

Reklama

 - Byliśmy w pięknym miejscu po raz pierwszy, ja próbowałam się tym cieszyć i odprężyć, a Kylie ciągle używała telefonu.

- Powiedziałam: To szalone, że nie korzystasz z tego miejsca, nie doświadczasz tego. Wtedy coś do mnie dotarło. I wcale mi się to nie podobało. Dlatego czasem kasuję Instagram, Twitter czy Snapchat ze swojego telefonu na kilka dni.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy