Reklama

Reklama

Kiepski żart Kaczoruk!

Fani krytykują zdjęcie modelki.

Wraz ze swoim partnerem, Kubą Wojewódzkim, wybrała się na krótkie wakacje. Dodając zdjęcie na swoim Instagramie, podpisała je następująco: 

- Urwałam się chłopakom na chwilę, jeśli ktoś ciekaw – woda w zatoce ma 10 stopni, odczuwalne -14⚡️⚡️#przyjemności #akcjaratunkowa #PierwszyPolskiuchodziec

Post Renulki został jednak szybko skrytykowany:

- Renata Kaczoruk, ostatnio tłumaczyłaś pod postem Magdalena Kicińska, że wspierasz kobiety bite przez mężczyzn, a zachowanie Twojego chłopaka (na słowa Tomasza Adamka, że „[kobiety] trzeba lać”) wynikało z formuły programu. Bardzo możliwe, że zaraz napiszesz, że anonimowo wspierasz The White Helmets, Polska Akcja Humanitarna (PAH), Refugees Welcome Polska czy uchodźcy.info, a żarciki z tonących w zimnej wodzie uchodźców (gratuluję pomysłowości przy hashtagu #PierwszyPolskiuchodziec) to jedynie dystans, którego wszystkim nam w tym kraju tak brakuje. P.S. Tylko w tym roku w Morzu Śródziemnym utonęło 1340 osób, a w #akcjachtunkowych uratowano 50 000 migrantów – napisał na swoim Facebooku dziennikarz.

Na co odpisała modelka: - Jeśli chcielibyście coś zrobić dla uchodźców – naciskalibyście grupowo rząd na inne decyzje w sprawie ich przyjmowania. Czasem ktoś to robi – korzystając z tego, że ma słuchaczy – otwartą krytyką i satyrą, żeby nie pozwolić na ciszę nad tą trumną. Nie sprawdziłeś co do tej pory na ten temat pisałam. Najłatwiej jednak bez głębszego researchu i przemyślenia kogoś zaatakować i sprowokować kolegów do emocjonowania się nad przekrzywionymi przez nas intencjami. Miłego dnia! 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje