Reklama

Kim Kardashian jest zdenerwowana na Kanye Westa

Kim Kardashian jest podobno "zdenerwowana", ponieważ Kanye West nie odpoczywa.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" jest podobno zawiedziona mężem - który był niedawno hospitalizowany z powodu wyczerpania i braku snu - ponieważ nie stosuje się do zaleceń lekarza, aby odpocząć i się nie stresować.

Jak donosi źródło:

 - Kim zaprzecza, aby mieli wziąć rozwód, ale na pewno nie układa się teraz między nimi najlepiej. Kanye miał odpoczywać i skoncentrować się na swoim zdrowiu psychicznym.

- Zamiast tego, ma za sobą bardzo pracowity tydzień i wcale nie odpoczywa. Kim jest tym poirytowana. Wygląda też na zasmuconą i spędza mnóstwo czasu ze swoją rodziną.

Aczkolwiek, według kolejnego źródła, 36-letnia celebrytka - która ma dwoje dzieci: North (3 l.) i Saint (12 mies.) z raperem - spędza z mężem tyle samo czasu, co zawsze.

Dodaje:

Reklama

 - Kim i Kanye spędzają razem czas za zamkniętymi drzwiami i wcale nie mniej niż zazwyczaj. Oboje zajmują się swoimi sprawami, ale cały czas sprawdzają wspólnie, co się dzieje dookoła - zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.

W międzyczasie, przyjaciel pary Jonathan Cheban wyjawił wcześniej, że Kim i Kanye "czekają z radością" na nowy start po Nowym Roku.

Powiedział:

 - Kim i Kanye z radością czekają na nowy rok i nowe zmiany. Na pewno będzie jeszcze lepiej. Kanye czuje się o wiele lepiej. Wszyscy czekamy na Nowy Rok... Mogę wam powiedzieć, że żadnego rozwodu nie będzie. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy ktoś zadał mi to pytanie na czerwonym dywanie... Ale mogę zapewnić, że oni na pewno się nie rozwodzą.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy