Kinga Rusin schudła 20 kilogramów. Dietetyk z TikToka zdradził jej sekret

Kinga Rusin na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Dziennikarka schudła 20 kilogramów, a dziś cieszy się wysportowaną i szczupłą sylwetką. Słynny dietetyk z TikToka zdradził metody, którym zawdzięcza takie efekty. “Schudła mądrze” - komentuje.

Kinga Rusin schudła 20 kilogramów. W wieku 52 lat wygląda zjawiskowo
Kinga Rusin schudła 20 kilogramów. W wieku 52 lat wygląda zjawiskowoKamil Piklikieiwcz/Instagram screenshotEast News

Kinga Rusin niedawno skończyła 52 lata. Dziennikarka znana niegdyś z “Dzień Dobry TVN" zrezygnowała z regularnej pracy w telewizji na rzecz swojej największej pasji, czyli podróży. Swoje przygody relacjonuje na Instagramie, na którym chętnie dzieli się nieziemskimi zdjęciami ze słonecznych plaż. Dziennikarka często eksponuje swoje wysportowane ciało w bikini. Trzeba przyznać, że w tym wieku wygląda niesamowicie. Jaki jest jej sekret?

Dietetyk z TikToka zdradził jak schudła Kinga Rusin

O diecie Kingi Rusin opowiedział jeden z dietetyków z TikToka. Michał Wrzosek to chętnie oglądany doktor dietetyki i żywienia, który poprzez media społecznościowe edukuje swoją publiczność, podpowiada jak zdrowo się odżywiać i promuje zdrowe nawyki żywieniowe.

Zainteresował się on przypadkiem Kingi Rusin, która w zdrowy sposób schudła 20 kilogramów. O jej diecie opowiedział na jednym ze swoich filmików. Już na początku zaznaczył, że jako dietetyk jest dumny, ponieważ Kinga “schudła mądrze" nie promując w ten sposób niezdrowych diet głodówkowych.

Podkreślił też, że Kinga miała utrudnione zadanie, a to z uwagi na chorobę hashimoto, która stanowi realną przeszkodę w odchudzaniu.

Sekrety diety Kingi Rusin

Okazuje się, że Kinga Rusin nie stosowała żadnej surowej diety opartej na głodówkach lub wyrzeczeniach. Swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza zdrowemu stylowi życia i odpowiedniej diecie. W swojej codzienności kieruje się kilkoma prostymi zasadami.

Nie pije mleka krowiego, nie je masła i żadnych produktów odzwierzęcych, ale jej dieta jest dobrze zbilansowana, bo białko zwierzęce zastępuje białkiem roślinnym, nasionami roślin strączkowych. Ogranicza cukier i dobrze, bo jego nadmiar powoduje nasilenie stanu zapalnego. I najważniejsza zasada, je dużo warzyw, owoców i pije dużo wody
wylicza dietetyk.

Kinga Rusin w jednym ze swoich instagramowych wpisów zdradziła, że stara się nie jeść przetworzonej żywności. Po opisaniu podstawowych zasad swojej diety dodała:

Najważniejsze jest jednak to, jak się czuję, a czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać. Jestem aktywna, uprawiam ekstremalne sporty, mam mnóstwo energii!
Dieta dwunastoletniej anorektyczki. "Jadłam 20 kalorii dziennie". Weronika u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas