Reklama

Kinga Rusin schudła ponad 20 kilogramów. Te produkty usunęła ze swojej diety

Kinga Rusin od lat zachwyca nienaganną figurą. Szczupła sylwetka jest jednak efektem ciężkiej pracy. 52-letnia swój obecny wygląd zawdzięcza między innymi odpowiedniej dawce ruchu, ale również zdrowej diecie. Tych produktów unika jak ognia.

Kinga Rusin: dieta. Schudła ponad 20 kilogramów

Kinga Rusin skończyła niedawno 52 lata. Dziennikarka kilka lat temu postanowiła drastycznie zmienić swoje życie, rezygnując z pracy w "Dzień Dobry TVN" i skupiając się na jednej ze swoich największych pasji, podróżach.

Dziennikarka nieprzerwanie cieszy się jednak sporą sympatią widzów i internautów, którzy z chęcią śledzą jej losy. 52-latka raz za razem dostarcza im kolejnych nowości na temat swojego życia prywatnego, publikując na Instagramie zdjęcia z wyjazdów. Na fotografiach uwagę przyciąga przede wszystkim nienaganna figura gwiazdy. Jak jednak sama przyznaje, nie zawsze wyglądała tak, jak obecnie. Kilka lat temu ważyła około 20 kilogramów więcej.

"Niektórzy uważają, że jestem dobrym przykładem na to, że pomimo upływu lat można mieć dobrą figurę i skórę w naprawdę niezłej kondycji. 10 lat temu wyglądałam znacznie gorzej" - przyznała w jednym z wpisów.

Reklama

Swoją przemianę dziennikarka zawdzięcza zdrowemu stylowi życia oraz odpowiedniej diecie.

Zobacz również: Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Gwiazda "Rancza" przestrzegała żelaznej zasady

Kinga Rusin zdradziła sekret szczupłej sylwetki. Oto, jak to zrobiła

Kinga Rusin w jednym z wpisów na Instagramie zdradziła, że już dawno temu ze swojej diety wyeliminowała mięso. Swoją decyzję tłumaczy kwestiami zdrowotnymi oraz troską o środowisko. Dziennikarka stara się również nie jeść przetworzonej żywności, jak ognia unikając mąki oraz cukru.

"Od wielu lat nie jem mięsa i dobrze mi z tym. Nie piję też krowiego mleka, nie jem masła i innych produktów odzwierzęcych. Moja dieta jest dobrze zbilansowana, bo białko zwierzęce zastępuję roślinnym (rośliny strączkowe). Najważniejsze jest jednak to, jak się czuję, a czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać. Jestem aktywna, uprawiam ekstremalne sporty, mam mnóstwo energii!" - zdradziła na Instagramie.

Podstawą jej codziennego jadłospisu są warzywa oraz owoce. Co więcej, Kinga Rusin dba o to, aby dziennie pić przynajmniej dwa litry wody. Często sięga również po ziołowe herbaty.

Zobacz również: Lekarka schudła ponad 45 kilogramów. Wykluczyła z diety jeden produkt

Jaki ćwiczenia wykonuje Kinga Rusin?

Obok zdrowej diety Kinga Rusin wprowadziła do swojego kalendarza aktywności zadbanie o kondycję. Gwiazda nie ukrywa, że prowadzi aktywny tryb życia, często jeżdżąc na rowerze i pływając. W ostatnim czasie skupia się również na jodze.

"Nie da się schudnąć, w zdrowy sposób, 15 kg w tydzień! To niemożliwe bez narażenia swojego zdrowia czy nawet życia! W odchudzaniu nie ma cudów! Nie ma cudownych "leków". Działa dyscyplina we wdrażaniu odpowiednio dobranej (przez lekarza czy dietetyka) diety!" - przestrzega dziennikarka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta gwiazd | Kinga Rusin | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama