Reklama

Reklama

Kolejne dziecko celebrytów

Wiosenny baby boom trwa! Po Barrymore, Willisie, Price i jeszcze kilku większych i mniejszych gwiazdach, kolejna para ogłosiła, że oczekuje dziecka. Tym razem rodzicami zostaną James Corden i Julia Carey.

To będzie drugie dziecko Jamesa Cordena i Julii Carey. Małżonkowie są już rodzicami trzyletniego syna, Maxa. "James i Julia są zachwyceni, że znowu będą mieć dziecko. Od dawna mówili, że chcieliby, żeby Max miał brata albo siostrę w swoim wieku." - mówiła dziennikarzom Daily Mail osoba z otoczenia pary - "Już nie mogą doczekać się porodu."

Reklama

Jednak, zaraz po przyjściu na świat Maxa, Corden nie był zachwycony rolą ojca. "Bądźmy uczciwi, jestem po prostu zmęczony tym małym gościem, który krzyczy kiedy tylko weźmiesz go na ręce. " - mówił po narodzinach syna - "Na początku posiadanie dziecka jest po prostu nudne i irytujące, ale po trzech miesiącach, kiedy pojawia się pierwszy uśmiech, myślisz sobie, hmm ten mały człowiek właściwie jest w porządku."

Przyszli rodzice ostatnio byli widziani na rozdaniu nagród BAFTA. Do porodu chyba jeszcze daleko, bo pod obcisłą sukienką Julii brzuszek był ledwo zarysowany. Większymi gabarytami może pochwalić się jej mąż. Choć i on, jak donoszą tabloidy, jest na diecie. "James zaczął się odchudzać, nie dla urody, ale po to żeby dłużej cieszyć się zdrowiem dla swoich dzieci" - pisze Daily Mail.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy